دیمه نیوز
امروز جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 67941
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۷ تیر, ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۰
 •   

  آغاز کار پایگاه سنجش برای سال تحصیلی ۹۸-۹۷ در شهرستان فیروزکوه

  پایگاه سنجش ویژه دانش آموزان بدو ورود به پایه اول ابتدایی و پیش دبستانی در فیروزکوه آغاز به کار کرد.   به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز،  مدیر و معاون آموزشی مدیریت آموزش و پرورش فیروزکوه از آغاز کار پایگاه سنجش ویژه دانش آموزان بدو ورود به پایه اول ابتدایی و پیش دبستانی در مدرسه بنت الهدی […]


  پایگاه سنجش ویژه دانش آموزان بدو ورود به پایه اول ابتدایی و پیش دبستانی در فیروزکوه آغاز به کار کرد.


   

  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز،  مدیر و معاون آموزشی مدیریت آموزش و پرورش فیروزکوه از آغاز کار پایگاه سنجش ویژه دانش آموزان بدو ورود به پایه اول ابتدایی و پیش دبستانی در مدرسه بنت الهدی بازدید کردند.

  کسائیان، معاون آموزشی مدیریت آموزش و پرورش فیروزکوه، در خصوص آغاز به کار پایگاه سنجش ویژه دانش آموزان بدو ورود به پایه اول ابتدائی و پیش دبستانی، گفت:  فعالیت پایگاه سنجش، با هدف بررسی وضعیت جسمانی و آمادگی تحصیلی دانش آموزان بدو ورود به پایه اول و پیش دبستان منطقه صورت می گیرد.

  معاون آموزشی مدیریت آموزش و پرورش فیروزکوه تصریح کرد: آغاز به کار این پایگاه از  تاریخ ۱۶/۰۴/۹۷  و فعالیت آن تا پایان شهریور است؛ هم چنین کلیه دانش آموزان ثبت نام شده در تمامی مدارس دوره اول ابتدایی و پیش دبستانی می بایست با حضور در پایگاه سنجش مستقر در مدرسه بنت الهدی تحت بررسی  و سنجش قرار گیرند.

  وی هم چنین تاکید کرد: حضور دانش آموزان در پایگاه سنجش و بررسی وضعیت آنان، از الزامات تکمیل پرونده تحصیلی دانش آموزان است.

  لازم به ذکر است مدیر و معاون آموزشی مدیریت آموزش و پرورش فیروزکوه با حضور در مدرسه بنت الهدی از پایگاه سنجش بازدید به عمل آوردند.

  انتهای پیام/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها