دیمه نیوز
امروز یکشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 68030
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ تیر, ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۲
 •   

  اقتدار دفاعی ما معادلات منطقه را برهم زده است/برخی ها با فضا سازی در شبکه های اجتماعی به دنبال آشوب در کشور هستند

  مشاور و دستیار ویژه وزیر فناوری ارتباطات گفت: امروز اقتدار و توانمندی های دفاعی ایران اسلامی به جایی رسیده است که حرف اول را در منطقه می زنیم و بیشتر معادلات منطقه را برهم خواهیم زد که این نشان اقتدار و عظمت روز افزون کشور است. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز ،سید فرزاد نجات نیا […]


  مشاور و دستیار ویژه وزیر فناوری ارتباطات گفت: امروز اقتدار و توانمندی های دفاعی ایران اسلامی به جایی رسیده است که حرف اول را در منطقه می زنیم و بیشتر معادلات منطقه را برهم خواهیم زد که این نشان اقتدار و عظمت روز افزون کشور است.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز ،سید فرزاد نجات نیا در خصوص مواضع روشن رئیس جمهور و ارسال نامه سردار سلیمانی به وی گفت: اظهارات رئیس جمهور و مواضع روشن و صریح آن با حمایت سردار سلیمانی باعث شده است تا توانمندی های ما در حوزه دفاعی و نظامی دوچندان شده است.

  وی افزود: امروز کشور ما بیش از هرزمانی دیگر نیازمند همدلی و وفاق برای دفاع از ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی هستیم.

  مشاور و دستیار ویژه وزیر فناوری ارتباطات تصریح کرد: انتشار برخی تصاویر از افراد جامعه در فضاهای مجازی با مقایسه ها و قیاس های غلط در جامعه با هدف ایجاد حواشی و فتنه انگیزی در سطح جامعه صورت می گیرد که لازم است مردم با آگاهی بیشتر در این رابطه رفتار کنند.

  وی تاکیدکرد: اگر نسل جوان ما روزهای اولیه پیروزی انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس را ندداند ولی ارادت آنان به انقلاب قطعاٌ نسبت به گذشته بیشتر شده است.

  نجات نیا اظهارکرد: شهرستان ما شهید طییب های داشت که اگر زنده می ماند امروز به یکی از بهترین فرماندهان و یا مسئولان طراز اول کشور بود ولی متاسفانه غریبانه در روستای بدون جاده دفن شده که مزار این شهید زیارتگاهی برای عاشقان و دلدگانش است.

  مشاور و دستیار ویژه وزیر فناوری ارتباطات تصریح کرد: بیش از چهل میلیون نفر در تلگرام عضو بودند که جمعی با شعارهای مختلف در این شبکه اقدام به فضاسازی می کردند که بیشتر جنبه تخریبی داشته است.

  وی تاکیدکرد: برخی ها با فضا سازی در شبکه ها اجتماعی به دنبال آشوب و بی اعتماد کردن مردم به نظام و رهبری هستند که مردم فهیم و آگاه ایران اسلامی با بصیریت سیاسی خود و تکیه بر کلام رهبری بدون شک این بار نیز توطئه های دشمنان را خنثی خواهند کرد.

   مشاور و دستیار ویژه وزیر فناوری ارتباطات گفت: امروز اقتدار و توانمندی های دفاعی ایران اسلامی به جایی رسیده است که حرف اول را در منطقه می زنیم و بیشتر معادلات منطقه را برهم خواهیم زد که این نشان اقتدار و عظمت روز افزون کشور است.

  نجات نیا خاطر نشان کرد: درست است که مردم تحت فشار هستند ولی بیشتر مشکلات باید با همدلی و همفکری برطرف شوند.

  منبع :شبکه اطلاع رسانی راه دانا


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها