دیمه نیوز
امروز یکشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 67547
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۰ تیر, ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۷
 •   

  برنامه های بهداشتی برای تغییر رفتار جامعه جهت ارتقاء سلامت عموم مردم است

  جلسه مدیریت خطر و بلایا با حضور رئیس مرکز بهداشت فیروزکوه و کارشناس مسئولان مرتبط با برنامه مدیریت خطر و بلایا در ستاد مرکز بهداشت برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز،  جلسه مدیریت خطر و بلایا با حضور دکتر طهماسبی، رئیس مرکز بهداشت فیروزکوه و کارشناس مسئولان مرتبط با برنامه مدیریت خطر و بلایا در […]


  جلسه مدیریت خطر و بلایا با حضور رئیس مرکز بهداشت فیروزکوه و کارشناس مسئولان مرتبط با برنامه مدیریت خطر و بلایا در ستاد مرکز بهداشت برگزار شد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز،  جلسه مدیریت خطر و بلایا با حضور دکتر طهماسبی، رئیس مرکز بهداشت فیروزکوه و کارشناس مسئولان مرتبط با برنامه مدیریت خطر و بلایا در ستاد مرکز بهداشت برگزار گردید.

  در ابتدای این جلسه عباس تبار، مسئول مدیریت خطر بلایا، با نمایش فیلمی از مانور تخلیه سال قبل در خصوص درس آموخته های این مانور توضیحاتی دادند؛ وی در ادامه تعاریف کلی از مدیریت خطر در مواقع بحرانی، مطالبی در خصوص چگونگی سطح بندی حادثه، وظیفه هر یک از اعضاء بر اساس چارتICS و … بیان کرد.

  در ادامه دکتر طهماسبی، رئیس مرکز بهداشت فیروزکوه ضمن جمع بندی مطالب در خصوص اهمیت پاسخ سریع در هنگام بروز بلایا، تاکید کرد: برنامه های بهداشتی برای تغییر رفتار جامعه جهت ارتقاء سلامت عموم مردم است و این امر جزء با هماهنگی با دستگاه های ذیربط امکان پذیر نیست.

  شایان ذکر است که در پایان جلسه مصوباتی به تصویب اعضاء جلسه رسید.

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها