دیمه نیوز
امروز جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 67234
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۵ تیر, ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۳
 •   

  برگزاری نشست با حضور معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری جهت رفع مشکلات و موانع حوزه روستایی

  معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری گفت: سهم اعتبارات استان تهران جهت تسهیلات توسعه روستایی ۳۲۱ میلیارد تومان است و جمعیت روستایی آن با ۸۰۰ هزار نفر از مجموع چند استان بالاتر است. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، دکتر رضوی، معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری به همراه نماینده مردم دماوند و فیروزکوه […]


  معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری گفت: سهم اعتبارات استان تهران جهت تسهیلات توسعه روستایی ۳۲۱ میلیارد تومان است و جمعیت روستایی آن با ۸۰۰ هزار نفر از مجموع چند استان بالاتر است.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، دکتر رضوی، معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری به همراه نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی جهت رفع مشکلات و موانع حوزه روستایی روز دوشنبه به شهرستان فیروزکوه سفر کرد.

  وی در نشستی با حضور مسئولین ذیربط با اشاره به اهمیت حوزه روستایی اظهار داشت: باید با متقاضیان مساعدت داشت و مشکلات آنها را برطرف ساخت؛ توسعه روستایی بسیار حائز اهمیت است و در این راستا تسهیلاتی مصوب شده است که مهم ترین آنها وام هایی است که برای عشایر و روستاییان با کارمزد ۶ درصد و دوره تنفس با توجه به نوع طرح تا ۳ سال و بازپرداخت آن طی ۶ سال در نظر گرفته شده است.

  رضوی تاکید کرد: با توجه به دستور ریاست جمهوری مبنی بر پرداخت تسهیلات، بانک ها موظف هستند طبق قانون با دریافت سند ملکی روستاییان، سفته و یا وثیقه نسبت به ارائه وام اقدام نمایند و از سختگیری بیش از اندازه خودداری کنند.

  وی هم چنین تصریح کرد: سهم اعتبارات استان تهران جهت تسهیلات توسعه روستایی ۳۲۱ میلیارد تومان است و جمعیت روستایی آن با ۸۰۰ هزار نفر از مجموع چند استان بالاتر است.

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها