دیمه نیوز
امروز یکشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 67376
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۷ تیر, ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۲
 •   

  برگزاری کمیته هفته مبارزه با مواد مخدر سال ۹۷

  کمیته هفته مبارزه با مواد مخدر سال ۹۷ با حضور معاون بهداشتی و سرپرست مرکز بهداشت شبکه بهداشت و درمان فیروزکوه، سرپرست اداره امور عمومی مرکز بهداشت شهرستان و کارشناسان ستادی در مرکز بهداشت شهرستان برگزار گردید.   به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، کمیته هفته مبارزه با مواد مخدر سال ۹۷ با حضور دکتر طهماسبی، معاون […]


  کمیته هفته مبارزه با مواد مخدر سال ۹۷ با حضور معاون بهداشتی و سرپرست مرکز بهداشت شبکه بهداشت و درمان فیروزکوه، سرپرست اداره امور عمومی مرکز بهداشت شهرستان و کارشناسان ستادی در مرکز بهداشت شهرستان برگزار گردید.


   

  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، کمیته هفته مبارزه با مواد مخدر سال ۹۷ با حضور دکتر طهماسبی، معاون بهداشتی و سرپرست مرکز بهداشت شبکه بهداشت و درمان فیروزکوه، خانم روانبخش، سرپرست اداره امور عمومی مرکز بهداشت شهرستان و کارشناسان ستادی در مرکز بهداشت شهرستان برگزار گردید.

  در ابتدای این جلسه دکتر طهماسبی، معاون بهداشتی و سرپرست مرکز بهداشت شبکه بهداشت و درمان فیروزکوه، در خصوص لزوم برنامه ریزی و هماهنگی های لازم  جهت اجرای موفق اهداف و فعالیت ها بیاناتی عنوان کرد.

  در ادامه عضفی، کارشناس مسئول واحد سلامت روانی، اجتماعی و اعتیاد، ضمن اشاره  بر اهمیت توجه به برنامه های اعتیاد و مهارت های زندگی و فرزندپروری در راستای پیشگیری از اعتیاد و ارتقای سلامت روان اجتماع، برنامه های تعیین گردیده و اولویت دار جهت پیشگیری از سوء مصرف مواد را ارائه کرد.

  در پایان جلسه پس از بحث و تبادل نظر توسط اعضاء کمیته،  مصوباتی جهت اجرایی شدن برنامه پیشگیری از اعتیاد و سلامت روان تصویب گردید.

  قابل ذکر است شعار هفته مبارزه با مواد مخدر در سال ۹۷ اول گوش کن ! گوش کردن به کودکان و جوانان گامی نخست در کمک به رشد سالم و ایمن آنهاست، تعیین شد.

  انتهای خبر/

   


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها