دیمه نیوز
امروز جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 67939
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۶ تیر, ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۰
 •   

  ترویج فرهنگ ایثار و شهادت یکی از ضروری ترین اصل های ماندگاری انقلاب است

  دبیر ستاد یادواره سرداران و بیست شهید روستای لزور گفت: هفدهمین یادواره سرداران و بیست شهید روستای لزور همزمان با روز شهادت ششمین امام شیعیان حصرت امام جعفر صادق (ع) در مسجد جامع این روستا برگزار می شود. علی اکبر اسفندیار، دبیر ستاد یادواره سرداران و بیست شهید روستای لزور، در مصاحبه اختصاصی با  پایگاه خبری […]


  دبیر ستاد یادواره سرداران و بیست شهید روستای لزور گفت: هفدهمین یادواره سرداران و بیست شهید روستای لزور همزمان با روز شهادت ششمین امام شیعیان حصرت امام جعفر صادق (ع) در مسجد جامع این روستا برگزار می شود.


  علی اکبر اسفندیار، دبیر ستاد یادواره سرداران و بیست شهید روستای لزور، در مصاحبه اختصاصی با  پایگاه خبری دیمه نیوز، در خصوص هفدهمین یادواره سرداران و ۲۰ شهید روستای لزور، گفت: هفدهمین یادواره سرداران و بیست شهید روستای لزور همزمان با روز شهادت ششمین امام شیعیان حصرت امام جعفر صادق (ع) روز دوشنبه مورخ ۱۸ تیر ۹۷ ساعت ۱۰ صبح در مسجد جامع روستای لزور برگزار می شود.

  اسفندیار در ادامه در خصوص اهمیت برگزاری این نوع مراسم ها خاطر نشان کرد: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت یکی از ضروری ترین اصل های ماندگاری انقلاب است؛ دشمن می خواهد روحیه جهادی و شهادت طلبی جوانان مومن و انقلابی را کم رنگ و در نهایت حذف نماید؛ از این رو برگزاری چنین مراسمی از اهمیت و جایگاه والایی برخوردار است.

  این استاد دانشگاه هم چنین افزود: همه ی ما تا ابد مدیون خون شهدا و خانواده های شهدا هستیم چرا که مسیر رسیدن به جاودانگی را روشن ساختند؛ شهدا ستاره هستند و با وجود این همه ستاره، نباید راه را گم کنیم.

  وی تصریح کرد: قابل ذکر است عنوان کنم که قبل از مراسم یادواره و در شب شهادت امام جعفر صادق (ع) مراسم یاد یاران در پایگاه شهید دستغیب لزور با حضور خانواده های شهدا، جانبازان، ایثارگران و مردمان خوب روستا برگزار خواهد شد؛ در مراسم یاد یاران همرزمان شهدا به بیان خاطرات شهدا و جبهه و جنگ خواهند پرداخت.

  دبیر ستاد یادواره سرداران و بیست شهید روستای لزور، در پایان اشاره داشت: در حاشیه مراسم نمایشگاه رزمی دوران دفاع مقدس نیز برپا خواهد شد.

  انتهای پیام/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها