دیمه نیوز
امروز یکشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 68139
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۲ تیر, ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۵
 •   

  تشکیل جلسات میلیاردی به نام مبارزه با مفاسد اقتصادی با نتیجه هیچ!/ هیات دولت عادت کرده جلسات را بدون دستور جلسه برگزار کند/ جلسات را علی الله برگزار می کنند

  قاضی‌پور گفت: هزینه جلسات و وقتی که اعضای حاضر در جلسه می گذارند مگر از جیب آقایان می آید که جلسه را بدون دستور جلسه و مصوبه تشکیل می دهند، باید جلسات ستاد مبارزه با مفاسد اقنصادی اولا دستور جلسه داشته باشد و ثانیا نیز باید مصوبه آن به اطلاع عموم برسد. به گزارش پایگاه […]


  قاضی‌پور گفت: هزینه جلسات و وقتی که اعضای حاضر در جلسه می گذارند مگر از جیب آقایان می آید که جلسه را بدون دستور جلسه و مصوبه تشکیل می دهند، باید جلسات ستاد مبارزه با مفاسد اقنصادی اولا دستور جلسه داشته باشد و ثانیا نیز باید مصوبه آن به اطلاع عموم برسد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز ،نادر قاضی‌پور، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی  با اشاره به عدم ارائه دستور جلسه به اعضای ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی قبل از شروع جلسه اظهارداشت: هیات دولت به این امر عادت کرده است که جلساتش را بدون دستور جلسه و مصوبه تشکیل دهد چرا که این امر را در نوبت اول خود مجلس اهتمام آنچنانی به انجام آن ندارد و دولت هم به تبعیت از مجلس این کار را انجام می دهد.

   

  وی ادامه داد: چندین بار بنده و آقای محجوب این موضوع را به دولت و مجلس تذکر و اخطار داده ایم ، چرا که بر اساس اصل ۶۹ قانون اساسی باید این موضوع یعنی وجود مصوبه و دستور جلسه در مجلس و دولت باشد که متاسفانه دولت و مجلس اهتمامی به این امر ندارند و جلسات را علی الله برگزار می کنند.

   

  عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هرکدام از این جلسات هزینه های میلیاردی برای کشور دارد، گفت: هر جلسه باید سر فصل موضوعات و دستور جلسه را در دعوت نامه به اطلاع اعضاء برسانند ، نمی شود که جلسه ای را با هزینه میلیاردی تشکیل دهیم و هیچ مصوبه و دستور جلسه ای را هم ارائه ندهند.

   

  قاضی‌پور گفت: هزینه جلسات و وقتی که اعضای حاضر در جلسه می گذارند مگر از جیب آقایان می آید که جلسه را بدون دستور جلسه و مصوبه تشکیل می دهند، باید جلسات ستاد مبارزه با مفاسد اقنصادی اولا دستور جلسه داشته باشد و ثانیا نیز باید مصوبه آن به اطلاع عموم برسد.

   

  وی در خصوص موضوعاتی که باید در جلسات ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی مطرح شود بیان داشت: در دو جلسه اخیری که در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی تشکیل شد تنها به موضوعاتی پرداخته شد که اصلا موضوع روز اقتصاد کشور نمی باشد و باید مسائلی مطرح شود که موضوع روز اقتصاد است.

   

  عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی  در پایان گفت: خرید ۲ تن سکه از سوی یک شخص، سوداگری در بازار ارز، خودرو و… باید در دستور کار جلسات قرار گیرد نه موضوعاتی که در وضعیت امروز کشور هیچ موضوعیتی ندارد.

  منبع :شبکه اطلاع رسانی راه دانا


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها