دیمه نیوز
امروز یکشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 68075
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۹ تیر, ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۹
 •   

  تکذیب نقش بنیاد مستضعفان دربرگزاری شوی لباس در کاخ نیاوران

  بهتر بود و این انتظار هست که رییس محترم کمیته میراث فرهنگی شورای اسلامی شهر تهران ،ری و تجریش قبل از قضاوت در مورد نحوه مدیریت اماکن تاریخی و فرهنگی توسط بنیاد بر اساس خبری غیر واقع اطلاعات خود را در این زمینه کامل و سپس اظهار نظر می فرمودند. به گزارش پایگاه خبری دیمه […]


  بهتر بود و این انتظار هست که رییس محترم کمیته میراث فرهنگی شورای اسلامی شهر تهران ،ری و تجریش قبل از قضاوت در مورد نحوه مدیریت اماکن تاریخی و فرهنگی توسط بنیاد بر اساس خبری غیر واقع اطلاعات خود را در این زمینه کامل و سپس اظهار نظر می فرمودند.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز ،در پی اظهارات آقای خلیل آبادی  عضو محترم شورای اسلامی شهر تهران ،ری و تجریش در هفتاد و چهارمین جلسه علنی شورای شهر مبنی بر برگزاری شوی لباس در تالار  “آبی کاخ تاریخی نیاوران” و نقش بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی در این مراسم  ، مرکز روابط عمومی بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی ، ضمن تکذیب اظهارات  آقای خلیل آبادی اعلام می کند در حال حاضر حق استفاده از  کاخ های نیاوران و سعد آباد در اختیار دولت است و ادعای   سازمان میراث فرهنگی ،صنایع دستی وگردشگری درمورد مالکیت  آنها در مراجع ذیربط در حال رسیدگی است .

  لذا بنیاد در  برگزاری یا صدور مجوز برگزاری  شوی لباس در مکانی که به عنوان میراث فرهنگی  اشتهار دارد و مورد توجه و تاکید همگان است ، هیچگونه نقشی نداشته و مسوولیت پاسخگویی در خصوص  مراسم برگزار شده به عهده برگزار کنندگان آن می باشد.
  بهتر بود و این انتظار هست که رییس محترم کمیته میراث فرهنگی شورای اسلامی شهر تهران ،ری و تجریش  قبل از قضاوت در مورد نحوه مدیریت اماکن تاریخی و فرهنگی توسط بنیاد بر اساس خبری غیر واقع  که نتیجه آن  تشویش  اذهان عمومی نسبت به نهاد های انقلابی می باشد اطلاعات خود را در این زمینه کامل و سپس اظهار نظر می فرمودند.

  منبع :شبکه اطلاع رسانی راه دانا


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها