دیمه نیوز
امروز یکشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 68120
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۲ تیر, ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۳
 •   

  جهانگیری درباره عدم ارائه دستور جلسات ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی پاسخ دهد/ گفته اند اعضا در این باره اظهار نظر نکنند!

  عضو ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی در خصوص دلیل عدم ارائه دستور جلسه قبل از تشکیل جلسات ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی اظهارداشت: قرار بر این شده است تا دفتر آقای جهانگیری معاون اول رئیس جمهور، در این باره پاسخ دهند و دستور جلسات را اعلام کنند. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز ،عزت‌الله یوسفیان‌ملا، عضو […]


  عضو ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی در خصوص دلیل عدم ارائه دستور جلسه قبل از تشکیل جلسات ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی اظهارداشت: قرار بر این شده است تا دفتر آقای جهانگیری معاون اول رئیس جمهور، در این باره پاسخ دهند و دستور جلسات را اعلام کنند.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز ،عزت‌الله یوسفیان‌ملا، عضو ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی  در خصوص دلیل عدم ارائه دستور جلسه قبل از تشکیل جلسات ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی اظهارداشت: قرار بر این شده است تا دفتر  آقای جهانگیری معاون اول رئیس جمهور، در این باره پاسخ دهند و دستور جلسات را اعلام کنند.

   

  وی بر همین اساس اضافه کرد: به اعضا گفته شده است تا درباره دستور جلسات ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی هیچ توضیحی ندهند چرا که دفتر معاون اول رئیس جمهور در این باره پاسخ گو خواهند بود.

  منبع :شبکه اطلاع رسانی راه دانا


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها