دیمه نیوز
امروز یکشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 67744
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳ تیر, ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۱
 •   

  راهیابی دانش آموزش فیروزکوهی به مرحله کشوری جشنواره مهارت های هنری

  دوازدهمین دوره جشنواره مهارت های هنری شاخه کاردانش در سطح شهرستان های استان تهران برگزار شد.   به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، دوازدهمین دوره جشنواره مهارت های هنری شاخه کاردانش در سطح شهرستان های استان تهران برگزار شد و دانش آموز فیروزکوهی به عنوان نماینده شهرستان های استان تهران به مرحله کشوری راه پیدا کرد. خانم […]


  دوازدهمین دوره جشنواره مهارت های هنری شاخه کاردانش در سطح شهرستان های استان تهران برگزار شد.


   

  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، دوازدهمین دوره جشنواره مهارت های هنری شاخه کاردانش در سطح شهرستان های استان تهران برگزار شد و دانش آموز فیروزکوهی به عنوان نماینده شهرستان های استان تهران به مرحله کشوری راه پیدا کرد.

  خانم سمیرا میرزایی، دانش آموز هنرستان بلیغ شهرستان فیروزکوه، به عنوان نماینده شهرستان های استان تهران در رشته (پاپیه ماشه) شناخته شد و جواز حضور در مسابقات کشوری را به دست آورد.

  این جشنواره در مرحله استانی با حضور دانش آموزان مناطق ۲۱ گانه شهرستان های استان تهران در شهرستان شهریار برگزار شد و پس از اعلام نتایج، دانش آموز فیروزکوهی به عنوان نماینده شهرستان های استان تهران در مرحله کشوری شناخته شد.

  لازم به ذکر است مرحله نهایی این جشنواره به میزبانی استان مرکزی از تاریخ ۲۲ تیر لغایت ۲۴ تیر ماه برگزار می گردد؛ در این راستا محمدرضا بنار مدیر آموزش و پرورش فیروزکوه ضمن آرزوی موفقیت و سربلندی برای  دانش آموز عزیز هنرستان بلیغ، این دستاورد را حاصل تلاش این دانش آموز  و مدیر و معلمان هنرستان بلیغ دانست و از زحمات آنان در این راستا تقدیرو تشکر به عمل آورد.

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها