دیمه نیوز
امروز جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 67097
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳ تیر, ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۹
 •   

  راهیابی پدیده سازان فیروزکوه به فینال مسابقات لیگ ۳ فوتسال کشور

  پدیده سازان فیروزکوه بعد از قطعی شدن صعود به لیگ ۲، به فینال مسابقات لیگ ۳ فوتسال کشور نیز راه پیدا کرد.   به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، تیم پدیده سازان فیروزکوه بعد از قطعی شدن صعود به لیگ ۲، به فینال مسابقات لیگ ۳ فوتسال کشور نیز راه پیدا کرد؛ نماینده شایسته فوتسال استان […]


  پدیده سازان فیروزکوه بعد از قطعی شدن صعود به لیگ ۲، به فینال مسابقات لیگ ۳ فوتسال کشور نیز راه پیدا کرد.


   

  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، تیم پدیده سازان فیروزکوه بعد از قطعی شدن صعود به لیگ ۲، به فینال مسابقات لیگ ۳ فوتسال کشور نیز راه پیدا کرد؛ نماینده شایسته فوتسال استان تهران در مرحله نیمه نهایی با یک بازی هوشمندانه و جذاب توانست از سد تیم خوب همدان با نتیجه ۴ بر ۳ بگذرد و به فینال این مسابقات راه پیداکند.

  گلزنان این بازی علی پرچ، کاپیتان تیم پدیده، با ۳ گل و امین اسفندیار با ۱ گل بودند؛ ضمنا تیم قم با نتیجه ۲ بر ۱، تیم شوط را شکست داد و در فینال برای قهرمانی با تیم پدیده مصاف خواهد کرد.

  قابل ذکر است بازی های رده بندی و فینال در روز یکشنبه ۹۷/۴/۳ در ساعت ۱۱ و ۱۳ در سالن تختی شهرستان شوط با حضور سلیمانی، دبیر محترم سازمان فوتسال کشور، ناظم الشریعه، سرمربی تیم ملی فوتسال ایران، کریمی، ناظر محترم فدراسیون و مسئولین گرانقدر استان آذربایجان غربی و شهرستان شوط برگزار می شود.

  انتهای خبر/

   


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها