دیمه نیوز
امروز جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 67991
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۷ تیر, ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۷
 •   

  «راه دیگر» در شهرستان فیروزکوه

  همزمان با هفته مبارزه با مواد مخدر به همت انجمن هنرهای نمایشی نمایش خیایانی « راه دیگر » با موضوع اعتیاد در شهرستان فیروزکوه و شهر ارجمند اجرا شد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، همزمان با هفته مبارزه با مواد مخدر به همت انجمن هنرهای نمایشی نمایش خیایانی « راه دیگر » با موضوع اعتیاد در […]


  همزمان با هفته مبارزه با مواد مخدر به همت انجمن هنرهای نمایشی نمایش خیایانی « راه دیگر » با موضوع اعتیاد در شهرستان فیروزکوه و شهر ارجمند اجرا شد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، همزمان با هفته مبارزه با مواد مخدر به همت انجمن هنرهای نمایشی نمایش خیایانی « راه دیگر » با موضوع اعتیاد در شهرستان فیروزکوه و شهر ارجمند اجرا شد.

  علیرضا فرزان، سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص اجرای این نمایش خیابانی با محوریت اعتیاد، گفت: بیان معضلات اجتماعی اعتیاد و آگاهی بیشتر جامعه درباره آسیب‌ های مواد مخدر از جمله اهداف این نمایش خیابانی است که مؤثرترین راه انتشار یک اثر هنری در اجتماع و شاخصه اصلی آن، قابلیت اجرا در کوچه و بازار در میان مردم است.

  شایان ذکر است این نمایش در تاریخ ٩٧/۴/١۴ در شهر ارجمند و ٩٧/۴/١۵ دو اجرا در مکان های مختلف شهر فیروزکوه داشته است که توسط گروه هنری کوهسار به نویسندگی و کارگردانی رامبد رفیعی و بازی میثم غرباء ، مبین غرباء و رامبد رفیعی اجرا شد و مورد استقبال مردم نیز قرار گرفت.

  انتهای پیام/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها