دیمه نیوز
امروز پنج شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 68250
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۳ تیر, ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۴
 •   

  سد سیاهرود روستای لزور باز هم قربانی گرفت

  روز جمعه ۲۲ تیرماه خبری با عنوان غرق شدن یکی از گردشگران منطقه تفریحی سیاهرود در دل کوه های لزور به تیتر اول کانال های خبری منطقه فیروزکوه تبدیل شد.   به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، روز جمعه ۲۲ تیرماه خبری با عنوان غرق شدن یکی از گردشگران منطقه تفریحی سیاهرود در دل کوه های لزور […]


  روز جمعه ۲۲ تیرماه خبری با عنوان غرق شدن یکی از گردشگران منطقه تفریحی سیاهرود در دل کوه های لزور به تیتر اول کانال های خبری منطقه فیروزکوه تبدیل شد.


   

  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، روز جمعه ۲۲ تیرماه خبری با عنوان غرق شدن یکی از گردشگران منطقه تفریحی سیاهرود در دل کوه های لزور به تیتر اول کانال های خبری منطقه فیروزکوه تبدیل شد و کام مردم را تلخ کرد؛ نتایج اولیه این پیگیری ها حکایت از سهل انگاری متوفی و بی توجهی به هشدار های ممنوعیت شنا در اطراف این دریاچه دارد.

  اما نکته حائز اهمیت این است که آیا برای بالا بردن سطح ایمنی و جلوگیری از روی دادن اتفاقی مشابه آنچه که قبلا در این مکان باعث مرگ یکی از اهالی شده بود تدبیری اندیشیده شده است؟ مهم تر اینکه در این منطقه پوشش تلفن همراه نیز وجود ندارد!

  در حالی که گردشگری و توریسم به عنوان یکی از صنایع پول ساز مطرح است، آیا در مدیریت پتانسیل های گردشگری منطقه نباید تدبیری شود؟ امروز فقط آلودگی محیط زیست و تلفاتی از این دست محصول حضور توریسم است.

  بر اساس تحقیقات ما آب شرب روستای لزور هم از چشمه های این منطقه تامین می شود و لزوم حفظ و صیانت از این مکان بیش از پیش احساس می شود .

  کاش متولیان امر در کنار نصب تابلوی شنا ممنوع نسبت به محصور کردن و فنس کشی محل اقدام می کردند و تا زمان بهبود وضعیت منطقه از حضور گردشگران جلوگیری می شد تا گامی در جهت حفظ جان گردشگران برمیداشتند.

  انتهای پیام/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :