دیمه نیوز
امروز یکشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 68039
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ تیر, ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۵
 •   

  سهم سازمان بهزیستی و کمیته امداد از منابع هدفمندی یارانه‌ها مشخص شد

  بر اساس ابلاغیه سازمان برنامه و بودجه، سهم سازمان بهزیستی و کمیته امداد از منابع هدفمندی یارانه ها مربوط به دستگاههای حمایتی مشخص شد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز ،محمد باقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه در مکاتبه با روئسای کمیته امداد و سازمان بهزیستی شیوه نامه اجرایی ماده ۴ایین نامه اجرایی تبصره ۱۴ […]


  بر اساس ابلاغیه سازمان برنامه و بودجه، سهم سازمان بهزیستی و کمیته امداد از منابع هدفمندی یارانه ها مربوط به دستگاههای حمایتی مشخص شد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز ،محمد باقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه در مکاتبه با روئسای کمیته امداد و سازمان بهزیستی شیوه نامه اجرایی ماده ۴ایین نامه اجرایی تبصره ۱۴ قانون بودجه سال ۹۷ کشور را ابلاغ کرد.

  بر اساس این شیوه نامه اجرایی که خطاب به سازمان هدفمندی یارانه‌ها، سازمان بهزیستی و کمیته امداد میباشد، آمده است، در اجرای ماده ۷۹ قانون برنامه ششم توسعه، به منظور ترمیم مستمری خانوارهای تخت پوشش دستگاههای حمایتی تا مبلغ ۴۵.۵۰۰ میلیارد ریال از محل ردیف ۳ جدول مصارف هدفمندی تبصره ۱۴ به صورت ماهانه توسط سازمان به دستگاههای حمایتی ابلاغ و تخصیص می‌یابد.

  از این مبلغ سهم کمیته امداد ۳۴.۳۷۰ میلیارد ریال و سهم سازمان بهزیستی ۱۱.۱۳۰ میلیارد ریال می‌باشد.

  همچنین در مکاتبه رئیس سازمان برنامه و بودجه با رئیس سازمان هدفمندی یارانه ها آمده است، ترتیبی اتخاذ شود تا پرداخت مستمری مددجویان کمیته امداد و سازمان بهزیستی در تیرماه بر اساس شیوه نامه مذکور انجام شده و ما به التفاوت سه ماه اول سال نیز پرداخت شود.

  منبع :تهران نیوز


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها