دیمه نیوز
امروز جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 68590
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۷ تیر, ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۴
 •   

  معدوم سازی بیش از ۷۵ کیلوگرم مواد لبنی سنتی فاسد در سطح شهرستان فیروزکوه

  طی هفته گذشته کارشناسان بهداشت محیط فیروزکوه در راستای ارتقای سطح سلامت شهروندان و مسافران از لبنیاتی های سنتی سطح شهر در ساعات اداری و غیر اداری بازدید نمودند. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، طی هفته گذشته کارشناسان بهداشت محیط فیروزکوه در راستای ارتقای سطح سلامت شهروندان و مسافران از لبنیاتی های سنتی سطح شهر در […]


  طی هفته گذشته کارشناسان بهداشت محیط فیروزکوه در راستای ارتقای سطح سلامت شهروندان و مسافران از لبنیاتی های سنتی سطح شهر در ساعات اداری و غیر اداری بازدید نمودند.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، طی هفته گذشته کارشناسان بهداشت محیط فیروزکوه در راستای ارتقای سطح سلامت شهروندان و مسافران از لبنیاتی های سنتی سطح شهر در ساعات اداری و غیر اداری بازدید نمودند.

  در این تشدید نظارت ها بازرسان بهداشت محیط ضمن بررسی وضعیت بهداشت محیط، بهداشت تجهیزات قابل استفاده در تهیه لبنیات، بهداشت فردی کارگران و بهداشت مواد غذایی مورد استفاده، بیش از ۷۵ کیلوگرم مواد لبنی سنتی فاسد را کشف و معدوم نمودند.

  قابل ذکر است که استفاده از محصولات لبنی ناسالم باعث انتقال بیماری های مشترک بین انسان و دام می گردد که بیماری تب مالت یا بروسلوز به عنوان یکی از مهم ترین بیماری های مشترک انسان و دام محسوب می شود و بهترین راه پیشگیری ، اجتناب از مصرف شیر نجوشیده یا غیر پاستوریزه، پنیر محلی و به خصوص بستنی های غیر پاستوریزه و متفرقه است.

  انتهای پیام/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها