دیمه نیوز
امروز پنج شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 68535
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۷ تیر, ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۳
 •   

  نخستین نشست بخشدار فیروزکوه با کارکنان

  نخستین نشست کارکنان بخشداری مرکزی با بخشدار جدید صبح روز گذشته برگزار شد. ‍ به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز،  نخستین نشست کارکنان بخشدار مرکزی صبح روز گذشته با حضور بخشدار جدید وحید شهبازی و کارکنان بخشداری برگزار شد. در این جلسه کارکنان بخشداری مرکزی ضمن خوش آمد گویی معرفی خود به بیان نفطه نظرات پرداختند؛ […]


  نخستین نشست کارکنان بخشداری مرکزی با بخشدار جدید صبح روز گذشته برگزار شد.  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز،  نخستین نشست کارکنان بخشدار مرکزی صبح روز گذشته با حضور بخشدار جدید وحید شهبازی و کارکنان بخشداری برگزار شد.

  در این جلسه کارکنان بخشداری مرکزی ضمن خوش آمد گویی معرفی خود به بیان نفطه نظرات پرداختند؛ وحید شهبازی در این جلسه اظهار داشت: هدف ما از برگزاری این جلسه آشنایی با پرسنل اداره و بیان پیشنهادات و مشکلات است و امیدواریم در این چند ساعت کاری که در کنار هم مشغول خدمت به مردم شریف و خونگرم شهرستان هستیم از در کنار هم بودن نیز لذت ببریم و محیط شادی را داشته باشیم تا بهترین خاطره ها را در کنار هم رقم بزنیم.

  بخشدار مرکزی فیروزکوه در ادامه افزود: درب اتاق بنده همیشه به روی همکاران باز است و امیدواریم همگی با تمام قوا برای خدمت آماده باشیم و با همکاری و همراهی هم تمامی کارها را به نحو احسن انجام بدهیم.

  انتهای پیام/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :