دیمه نیوز
امروز جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 68048
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۹ تیر, ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۶
 •   

  یک میلیارد تومان اعتبار برای آسفالت روستاهای فیروزکوه

  معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور از تخصیص ۱ میلیارد تومان اعتبار جهت آسفالت ۱۰ روستای فیروزکوه برای فصل کاری جاری خبر داد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، محمدرضا شاملو، معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور، روز دوشنبه در سفر یک روزه خود به فیروزکوه  در نشستی در فرمانداری اظهار داشت: اعتبارات […]


  معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور از تخصیص ۱ میلیارد تومان اعتبار جهت آسفالت ۱۰ روستای فیروزکوه برای فصل کاری جاری خبر داد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، محمدرضا شاملو، معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور، روز دوشنبه در سفر یک روزه خود به فیروزکوه  در نشستی در فرمانداری اظهار داشت: اعتبارات ملی سال جاری نسبت به سال قبل ۱/۲ و نسبت به سال ۹۵، ۱/۴ کاهش یافته است و حجم درخواست ها به مراتب رو به افزایش است ولی در عین حال برای آسفالت راه های روستایی فیروزکوه یک میلیارد تومان اعتبار در نظر خواهیم گرفت.

  وی در ادامه افزود: طرح هادی در استان تهران محدود در نظر گرفته شده که امروزه نتایج آن ملموس است؛ لذا سعی داشته ایم تا در آن حوزه انعطاف پذیری را افزایش دهیم؛ باید جهت جلوگیری از تخلف، برای احقاق حق مردم راهکار ارائه دهیم، چرا که در صورت افزایش تخلفات، دولت به منظور پیشگیری از تخلف دچار مشکل خواهد شد.

  هم چنین قاسم میرزایی نیکو، نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی، در ادامه این نشست تاکید داشت: پویایی شهرستان فیروزکوه در روستاهای آن متمرکز شده است.

  مهدی یوسفی جمارانی، فرماندار فیروزکوه در ادامه با تاکید بر این که استان تهران در این حوزه روند خوبی نسبت به دیگر استان های کشور داشته است، تصریح کرد: در سال ۹۵ برای ۷ روستای فیروزکوه، در سال ۹۶، ۱۱ روستا و در سال جاری ۴ روستا فرایند ابلاغ طرح های هادی انجام شده است.

  فرماندار شهرستان فیروزکوه در خصوص روستای سله بن خاطر نشان کرد: با توجه به احداث سد نمرود، مسائل متنابه روستای سله بن در دو بعد عمرانی و اجتماعی است که کمتر به بعد اجتماعی آن پرداخته شده است؛ همانطور که مطالعات و اقداماتی صورت گرفته باید نظر مردم که ذینفعان اصلی هستند با ایجاد زیر ساخت های لازم و فراهم کردن زمینه های اجتماعی برای منتقل کردن به منطقه جدید جلب شود .

  انتهای پیام/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها