دیمه نیوز
امروز دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 69178
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۷ مرداد, ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۳
 •   

  آغاز ثبت پرونده الکترونیک سلامت در روستای لزور فیروزکوه

  ثبت پرونده الکترونیک سلامت در روستای لزور با پیگیری اداره مخابرات و شبکه بهداشت و درمان شهرستان فیروزکوه آغاز شد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، ثبت پرونده الکترونیک سلامت در روستای لزور با پیگیری اداره مخابرات و شبکه بهداشت و درمان شهرستان فیروزکوه آغاز شد. با پیگیری و همکاری اداره مخابرات شهرستان و شبکه بهداشت و […]


  ثبت پرونده الکترونیک سلامت در روستای لزور با پیگیری اداره مخابرات و شبکه بهداشت و درمان شهرستان فیروزکوه آغاز شد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، ثبت پرونده الکترونیک سلامت در روستای لزور با پیگیری اداره مخابرات و شبکه بهداشت و درمان شهرستان فیروزکوه آغاز شد.

  با پیگیری و همکاری اداره مخابرات شهرستان و شبکه بهداشت و درمان فیروزکوه اینترنت در مرکز خدمات جامع سلامت روستای لزور به بهره برداری رسید و بعد از گذشت دو سال از آغاز به کار سامانه ثبت پرونده الکترونیک سلامت برای سایر مراکز خدمات جامع سلامت شهرستان، بالاخره اهالی روستای لزور نیز از این خدمت بهره مند شدند.

  لازم به ذکر است سامانه یکپارچه بهداشت (سیب) با تکیه بر دانش فنی و همگام با روز آمدترین فناوری های جهانی به منظور ارائه خدمات سلامت در کشور تدوین شد.

  پس از ثبت الکترونیک خانوار تحت پوشش در این سامانه، هر اقدامی که در حوزه بهداشت برای افراد انجام می شود،از نوزادی که واکسن دریافت می کند تا فرد سالمندی که تحت مراقبت های مختلف قرار می گیرد وارد سامانه می شود.

  هم چنین با راه اندازی این سامانه تمام ثبت ها از شیوه کاغذی به الکترونیکی تبدیل شده و دسترسی به اطلاعات بیماران با سهولت و دقت بیشتری انجام خواهد شد.

  انتهای پیام/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها