دیمه نیوز
امروز یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 69681
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۸ مرداد, ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۸
 •   

  برخی کارها دنیای مجازی را لوث کرده است

  مادر شهیدان جنیدی گفت: در دنیای امروز با توجه به شتاب و سرعت گردش اطلاعات و تحولات سیاسی، فرهنگی و اجتماعی نقش رسانه‌ها به هیچ عنوان فراموش شدنی نیست. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز ،مصطفی هدایی رئیس سازمان بسیج رسانه استان تهران همزمان با سالروز شهادت شهید محمود صارمی و روز خبرنگار به‌همراه جمعی از […]


  مادر شهیدان جنیدی گفت: در دنیای امروز با توجه به شتاب و سرعت گردش اطلاعات و تحولات سیاسی، فرهنگی و اجتماعی نقش رسانه‌ها به هیچ عنوان فراموش شدنی نیست.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز ،مصطفی هدایی رئیس سازمان بسیج رسانه استان تهران همزمان با سالروز شهادت شهید محمود صارمی و روز خبرنگار به‌همراه جمعی از خبرنگاران و فعالان رسانه استان تهران با حضور در بیت شهیدان جنیدی که دو شهید این خانواده از فعالان حوزه رسانه بودند، با مادران شهیدان جنیدی دیدار و گفت‌وگو کردند.

  مادر شهیدان جنیدی طی سخنانی در این دیدار با تقدیر از خبرنگاران شهرستان پیشوا و ورامین به اهمیت خبر و جایگاه خبرنگار اشاره کرد و اظهار داشت: در دنیای امروز با توجه به شتاب و سرعت گردش اطلاعات و تحولات سیاسی، فرهنگی و اجتماعی نقش رسانه‌ها به هیچ عنوان فراموش شدنی نیست.

  وی گفت: در ایجاد بسترهای اطلاع‌رسانی و نیز تسهیل‌کننده رشد آگاهی و افکار عمومی جامعه در حوزه‌های مختلف، نقش خبرنگاراران انکارناپذیر است.

  مدیر حوزه علمیه خواهران شهرستان پیشوا عنوان کرد: هر حرکتی که می‌خواهید انجام دهید صادقانه و بدون شک و ریب باشد، هم دیگر را نکوبید برخی کارها دنیای مجازی لوث کرده است، چه بسا برخی اخبار که پخش می‌شود دروغی بیش نیست و زیان‌آور است.

  وی افزود: اخیراً در فضای مجازی خبرهایی کذب پخش شد که با سکوت بنده همراه بود، در مقابلشان قد علم نکردم تا فتنه بخوابد.

  مادر شهیدان جنیدی تصریح کرد: در پخش اخبار دنیا و آخرت را در نظر بگیرید تا نانی که سر سفره تان می‌برید بدون شک و شبهه باشد.

  وی افزود: صداقت و سلامت را در جامعه و خانواده مدنظر قرار دهید ، برای کنترل احساساتم هر وقت بدنبال نقطه ضعفی از فرزندانم بودم هیچ نیافتم چرا که صداقت در خانواده ما همیشه مورد تاکید بود.

  مدیر حوزه علمیه خواهران شهرستان پیشوا در ادامه به بیان خاطراتی از چهار بار حضور رهبر انقلاب در منزل خود پرداخت و با بیان سخنان رهبر معظم انقلاب خبرنگاران را با برخی از توصیه‌های رهبر انقلاب آشنا کرد.

  گفتنی است، رئیس سازمان بسیج رسانه استان تهران و خبرنگاران شهرستان پیشوا و ورامین در روز خبرنگار با حرکتی انقلابی با حضور در منزل ام‌الشهدا جنیدی، مادر چهار شهید دوران دفاع مقدس که دو تن از شهدای این بیت به نام نصرالله و رضا جنیدی از شهدای خبرنگار شهرستان پیشوا هستند با آرمان‌های شهدای دفاع مقدس و شهدای خبرنگار تجدید میثاق کردند.

  منبع :تهران نیوز


  لینک کوتاه :  برچسب ها :