دیمه نیوز
امروز دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 69310
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۹ مرداد, ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۴
 •   

  برگزاری المپیاد ورزشی در روستاهای بخش مرکزی فیروزکوه

  نشستی با موضوع نشاط اجتماعی و ورزش در بخشداری مرکزی فیروزکوه برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، روز گذشته نشستی با موضوع نشاط اجتماعی و ورزش در بخشداری مرکزی با حضور وحید شهبازی، بخشدار مرکزی فیروزکوه، کاظم شادمهر، رئیس اداره ورزش و جوانان فیروزکوه در بخشداری مرکزی این شهرستان برگزار شد. در این نشست کاظم […]


  نشستی با موضوع نشاط اجتماعی و ورزش در بخشداری مرکزی فیروزکوه برگزار شد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، روز گذشته نشستی با موضوع نشاط اجتماعی و ورزش در بخشداری مرکزی با حضور وحید شهبازی، بخشدار مرکزی فیروزکوه، کاظم شادمهر، رئیس اداره ورزش و جوانان فیروزکوه در بخشداری مرکزی این شهرستان برگزار شد.

  در این نشست کاظم شادمهر، رئیس اداره ورزش و جوانان، با اشاره به برگزاری مسابقات بومی و محلی در سطح شهرستان، اظهار داشت: مهم ترین و اصلی ترین خواسته ما حمایت از برگزاری مسابقات بومی و محلی در روستاهای بخش مرکزی است.

  وحید شهبازی، بخشدار مرکزی فیروزکوه، نیز پیشنهاد برگزاری المپیاد ورزشی در روستاهای بخش مرکزی فیروزکوه را مطرح کرد و آمادگی همکاری بخشداری مرکزی و دهیارها را برای برگزاری مسابقات اعلام نمود و عنوان کرد: ما بودجه های فرهنگی داریم که می توانیم در زمینه ورزشی هزینه کنیم و دید و هدف بنده صرفا نگاه ورزشی نیست بلکه نگاه اجتماعی است چرا که با شرایط امروز جامعه باید تمام هم وغم ما ایجاد بستر مناسب برای شادی و نشاط اجتماعی باشد.

  وی هم چنین خواستار بازه زمان طولانی تری برای برگزاری مسابقات و ارائه برنامه کامل و مدون این المپیاد شد و افزود: تا چند روز آتی این برنامه به بخشداری مرکزی تحویل گردد.

  انتهای پیام/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها