دیمه نیوز
امروز جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 69593
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۵ مرداد, ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۹
 •   

  تاکید فرماندار فیروزکوه بر رصد مستمر قیمت ها و تشدید بازرسی ها در این حوزه

  جلسه تنظیم بازار شهرستان فیروزکوه به ریاست فرماندار شهرستان و با حضور مدیران ادارات مرتبط در سالن اجتماعات فرمانداری فیروزکوه برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، جلسه تنظیم بازار شهرستان فیروزکوه به ریاست مهدی یوسفی جمارانی، فرماندار شهرستان و با حضور مدیران ادارات مرتبط در سالن اجتماعات فرمانداری فیروزکوه برگزار شد. در ابتدا دستور جلسه […]


  جلسه تنظیم بازار شهرستان فیروزکوه به ریاست فرماندار شهرستان و با حضور مدیران ادارات مرتبط در سالن اجتماعات فرمانداری فیروزکوه برگزار شد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، جلسه تنظیم بازار شهرستان فیروزکوه به ریاست مهدی یوسفی جمارانی، فرماندار شهرستان و با حضور مدیران ادارات مرتبط در سالن اجتماعات فرمانداری فیروزکوه برگزار شد.

  در ابتدا دستور جلسه مطرح و بررسی شد و اعضا به بیان نظرات خود پرداختند؛ مهدی یوسفی جمارانی، فرماندار شهرستان فیروزکوه، در این جلسه با اشاره به شرایط حاضر جامعه گفت: ما درگیر یک جنگ اقتصادی شدیم و با توجه به ابلاغ رئیس جمهور این جلسه به صورت هفتگی برگزار خواهد شد، بر آن باوریم که در طول دوره انقلاب اسلامی این فشارها و تحریم ها دارای تأثیرات مقطعی بوده و ملت ایران با حفظ وحدت، همدلی، روحیه انقلابی و اتحاد، اراده خویش را بر تداوم مسیر انقلاب قرار داده اند و تا به امروز این موانع و مشکلات در مقابل اراده مردم هیچ تاثیری نداشته است و ما اگر با همان روحیه گذشته پیگیر و در جهت رفع مشکلات تلاش کنیم، این موانع و مشکلات رنگ می بازد.

  وی خاطر نشان کرد: ما بایستی تمام تلاش خود را نماییم که جامعه به آن آرامش روانی و امنیت خاطر برسد، در حال حاضر کشور در تولید مایحتاج و خواسته‌های اساسی مردم مشکلی ندارد و حتی در برخی موارد بهتر از گذشته است.

  فرماندار شهرستان با اشاره به پتانسیل های شهرستان فیروزکوه تاکید کرد: ظرفیت های موجود و بالفعل معطل مانده در شهرستان را بدون بخشی نگری و با نگاهی نو در مدیریت شهرستان فعال و مسائل و مشکلات را حل کنیم و اگر این ظرفیت ها اجرایی شود و آن هماهنگی و همدلی بروز پیدا کند، هیچ مسئله ای نمی تواند کشور را تهدید کند.

  این مقام مسئول هم چنین افزود: کسانی که بیشترین ایثار را در مسیر انقلاب داشته‌اند تنها دغدغه آن ها اکنون مسائل عمومی جامعه است و باید تلاش ویژه شود با همکاری همه دست اندرکاران تعاملات را بیشتر و با وحدت رویه احساس تبعیض از بین برود و انتظارات و خواسته های مردم در برخورد با متخلفین بدون مماشات و تبعیض برآورده شود.

  وی در پایان به اهمیت برخورد با متخلفین اشاره کرد و افزود: همه کسانی که در این زمینه مسئولیت دارند به صورت جدی این موضوع را پیگیری کنند، هر گونه افزایش قیمت در مایحتاج اساسی مردم پذیرفته نیست و تنها مرجع اساسی قیمت‌گذاری کمیته نظارت و تنظیم بازار کشور است و در این زمینه بازرسی ها باید تشدید شود و رصد مستمری از قیمت ها داشته باشید و نتایج را در اسرع وقت به فرمانداری ارسال کنید.

  در ادامه جلسه تصمیمات مقتضی در خصوص موارد، مسائل و مشکلات مطرح شده، اتخاذ شد.

  انتهای پیام/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها