دیمه نیوز
امروز شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 70237
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۷ مرداد, ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۳
 •   

  تشییع پیکر ضیاءالدین دری کارگردان سینما و تلویزیون در شیراز/تصاویر

  مراسم تشییع پیکر ضیاءالدین دری کارگردان و تهیه کننده بزرگ سینما و تلویزیون صبح امروز با حضور سیدتقی سهرابی مدیرکل صداوسیمای مرکز فارس، صابر سهرابی مدیرکل فرهنگ و ارشاد استان، بازیگران، هنرمندان و خانواده آن مرحوم در حرم مطهر حضرت شاهچراغ(علیه السلام) برگزار و پسر از تشییع پیکر وی برای خاکسپاری به تهران منتقل شد. […]


  مراسم تشییع پیکر ضیاءالدین دری کارگردان و تهیه کننده بزرگ سینما و تلویزیون صبح امروز با حضور سیدتقی سهرابی مدیرکل صداوسیمای مرکز فارس، صابر سهرابی مدیرکل فرهنگ و ارشاد استان، بازیگران، هنرمندان و خانواده آن مرحوم در حرم مطهر حضرت شاهچراغ(علیه السلام) برگزار و پسر از تشییع پیکر وی برای خاکسپاری به تهران منتقل شد. از آثار بزرگ این کارگردان میتوان کیف انگلیسی و کلاه پهلوی اشاره کرد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز ،مراسم تشییع پیکر ضیاءالدین دری کارگردان و تهیه کننده بزرگ سینما و تلویزیون صبح امروز با حضور سیدتقی سهرابی مدیرکل صداوسیمای مرکز فارس، صابر سهرابی مدیرکل فرهنگ و ارشاد استان، بازیگران، هنرمندان و خانواده آن مرحوم در حرم مطهر حضرت شاهچراغ(علیه السلام) برگزار و پسر از تشییع پیکر وی برای خاکسپاری به تهران منتقل شد. از آثار بزرگ این کارگردان میتوان کیف انگلیسی و کلاه پهلوی اشاره کرد.

  منبع :شبکه اطلاع رسانی راه دانا


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها