دیمه نیوز
امروز جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 69612
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۶ مرداد, ۱۳۹۷ - ۲۲:۲۱
 •   

  دولت با برجام به دنبال جذب سرمایه گذار بود که بی نتیجه ماند/ارائه عملکردی که حاشیه ای پررنگ تر از متن داشت

  با اعتراض حضار جلسه ارائه عملکرد دو ساله میرزایی نیکو در دانشگاه آزاد فیروزکوه به حاشیه کشیده شد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، مراسم ارائه عملکرد دو ساله قاسم میرزایی نیکو، نماینده مردم فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی، در دانشگاه آزاد اسلامی این شهرستان با حضور مسعود پزشکیان، نائب رئیس مجلس شورای اسلامی و مسئولین اداری، […]


  با اعتراض حضار جلسه ارائه عملکرد دو ساله میرزایی نیکو در دانشگاه آزاد فیروزکوه به حاشیه کشیده شد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، مراسم ارائه عملکرد دو ساله قاسم میرزایی نیکو، نماینده مردم فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی، در دانشگاه آزاد اسلامی این شهرستان با حضور مسعود پزشکیان، نائب رئیس مجلس شورای اسلامی و مسئولین اداری، نظامی و انتظامی و اهالی فیروزکوه برگزار شد.

  مسعود پزشکیان، نائب رئیس مجلس شورای اسلامی، در این مراسم با اشاره به تحریم های و شرایط فعلی کشور تاکید کرد: قدم اول در مقابله با دشمنی دشمنان، انسجام و وحدت داخلی است؛ لاجرم باید دست از تمامیت خواهی و این که تمام حرف‌ها را یک گروه و دسته بزند، برداریم؛ یک گروه قادر به این نیستند این کشور را در برابر تهاجمات حفظ کند.

  وی در ادامه با اشاره به اعتراضات مردم تاکید کرد: همه در به اینجا رسیدن کشور به اینجا مقصر هستیم، در چنین وضعیتی باید دعواها و اختلافات را کنار بگذاریم؛ عقده ها و گره های به حق و به ناحق در دل مردم باید باز شود؛ مشکل زمانی است که تفرقه ایجاد می‌شود؛ امکان دارد در این دنیا فقط یک عده حق بگویند و بقیه مردم نادان باشند؟!

  یکی از حضار با اشاره به این که نماینده مردم در مجلس باید سخنگوی مردم باشد نه سخنگوی سران فتنه، تاکید کرد: اختلاف از سوی مردم ایجاد نمی شود بلکه این اختلاف از سوی مسئولین و در بین مسئولین است؛ نماینده مردم باید سخنگوی مردم در صحن مجلس باشد نه در مقام دفاع از فتنه گران برآید.

  در ادامه جلسه میرزایی نیکو با تاکید بر این که غیر از توسعه و مسائل منطقه دنبال امور دیگر نیستم، خاطر نشان کرد: روش من این چنین نیست که با تحکم و استیضاح و طرح سوال کار خود را پیش ببرم؛ برای پیشبرد مطالبات مردمی همواره در تلاش هستم ضمن این که در بخش ملی وظایفی بر عهده من است؛ من عضو فراکسیون امید هستم و مسئولیت های متعددی برعهده دارم که یکی از این مسئولیت ها دبیر کمیته رسیدگی به مسئله حصر است؛ رئیس جمهوری که ۸ سال در مسند قدرت بود الان قلدری می کند و به تمام مسئولین کشور توهین می کند و آقای خاتمی نجیب هم برای حل مشکلات کشور ۱۵ راهکار ارائه می دهد.

  وی در ادامه اذعان داشت: به عنوان عضو فراکسیون امید وظایفی بر عهده داشتم و در این راستا هم اعتقاداتی داشتم؛ من فکری داشتم که با آن زندگی کردم و قطعا افکار و روش افکار زورکی نیست ولی در منطقه ذره ای کار سیاسی انجام ندادم؛ اقدامات من در زمینه بهداشت، ملاقات مردمی، مسکن مهر، جاده، راه و غیره مشخص است؛ اعتقاد من این است که باید مسئولین خود شهرستان باید ارائه عملکرد را بیان کنند.

  در ادامه جلسه حضار مشکلاتی اعم از وضعیت روستای پشتکوه، مشکل بیکاری و عدم اشتغال جوانان، مشکل فرهنگی تنگه واشی، عدم جذب سرمایه گذار، مشکلات مالیاتی، تخریب خانه های مردم با عنوان ساخت و ساز و غیر مجاز، انتقال بانک های مختلف به شهرستان دماوند و یا آبسرد را مطرح کردند که به دلیل کمبود زمان بخشی از سوالات بی جواب باقی ماند.

  با وجود تذکر حضار مبنی بر پیگیری مشکلات مردم منطقه در مجلس شورای اسلامی صحبت های پایانی قاسم میرزایی نیکو به مسئله حصر و سران فتنه ختم شد.

  انتهای پیام/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها