دیمه نیوز
امروز چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 69469
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳ مرداد, ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۷
 •   

  سیاست های بخشداری و اداره ورزش و جوانان در همگانی کردن ورزش

  نشستی با حضور رئیس اداره ورزش و جوانان، بخشدار مرکزی فیروزکوه، اعضای هیئت های ورزشی، نمایندگان ورزش و دهیاران روستاهای شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز،  نشستی با حضور کاظم شادمهر، رئیس اداره ورزش و جوانان، وحید شهبازی، بخشدار مرکزی فیروزکوه، اعضای هیئت های ورزشی، نمایندگان ورزش و دهیاران […]


  نشستی با حضور رئیس اداره ورزش و جوانان، بخشدار مرکزی فیروزکوه، اعضای هیئت های ورزشی، نمایندگان ورزش و دهیاران روستاهای شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز،  نشستی با حضور کاظم شادمهر، رئیس اداره ورزش و جوانان، وحید شهبازی، بخشدار مرکزی فیروزکوه، اعضای هیئت های ورزشی، نمایندگان ورزش و دهیاران روستاهای شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

  در این جلسه وحید شهبازی برنامه جدید بخشداری مرکزی با همکاری اداره ورزش و جوانان را برگزاری المپیاد ورزشی در بخش مرکزی عنوان کرد و هدف اصلی از برگزاری این المپیاد را همگانی کردن ورزش دانست.

  وی در ادامه افزود: منظور از همگانی کردن ورزش این است که ورزش مختص به سن خاصی یا رشته خاصی نباشد و همه افراد جامع اعم از پیر و جوان، زن و مرد و کودک ورزش کنند و این موضوع تدبیر خاصی را می طلبد که اداره ورزش و جوانان با تدوین یک برنامه خوب که شامل رشته هایی باشد که همه اقشار بتوانند در آن شرکت کنند می تواند گام بلندی در راستای نشاط اجتماعی و سلامت جسمی و روحی مردم این منطقه بردارد.

   

  وحید شهبازی اظهار داشت: وظیفه دهیاران همانند شهرداران است و وظیفه اصلی یک دهیار ایجاد نشاط اجتماعی است که متاسفانه می بینیم تمام فعالیت دهیاران محدود به فعالیت های عمرانی و ساخت و ساز شده است که باید با توجه به شرایط روز جامعه اولویت اصلی خود را ایجاد نشاط در روستاها قرار دهند.

  بخشدار مرکزی هم چنین تصریح کرد: ما بیش از اینکه به دنبال غذای جسم باشیم باید به دنبال غذای روح که یکی از آن ورزش است باشیم تا سلامت جسم و روح انسان تامین شود و در این زمینه دهیارانی که دارای فضای ورزشی همانند سالن نیستند می توانند با توجه به جمعیت روستا بودجه ای جهت ایجاد زمین چمن مصنوعی در نظر بگیرند و ما تمام تلاشمان را خواهیم کرد که در کمیته انطباق تایید شود.

  وی در پایان گفت: دهیاران ما تلاش کنند در روستا ها فرهنگ سرا راه اندازی کنند تا انشالله در آینده نزدیک شاهد ترویج شور و نشاط در روستاهای بخش مرکزی باشیم .

  انتهای پیام/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :