دیمه نیوز
امروز سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 69413
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۱ مرداد, ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۸
 •   

  سیل در روستاهای جیلیزجند و شهرآباد تردد را مختل کرده است

  در پی بارندگی بعد از ظهر امروز در شهرستان فیروزکوه سیل در منطقه تنگه واشی و هم چنین روستای شهرآباد خساراتی را وارد کرده است. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، در پی بارندگی بعد از ظهر امروز در شهرستان فیروزکوه سیل در منطقه تنگه واشی و هم چنین روستای شهرآباد خساراتی را وارد کرده است. زیاری، […]


  در پی بارندگی بعد از ظهر امروز در شهرستان فیروزکوه سیل در منطقه تنگه واشی و هم چنین روستای شهرآباد خساراتی را وارد کرده است.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، در پی بارندگی بعد از ظهر امروز در شهرستان فیروزکوه سیل در منطقه تنگه واشی و هم چنین روستای شهرآباد خساراتی را وارد کرده است.

  زیاری، فرمانده حوزه دو روح الله، در این خصوص به پایگاه خبری دیمه نیوز، گفت: سیل در منطقه تنگه واشی چند زاغه را تخریب کرده، آب تنگه واشی تا ارتفاعی بالا آمده و مسافرینی که در این منطقه حضور داشتند در رفت و آمد دچار مشکل شدند؛ هم چنین سیل یکسری از تپه‌هایی که بین روستا و تنگه واشی بود، را شسته و گل و لای را وارد روستا کرده و تردد به سمت تنگه واشی و بالعکس را مختل کرده است و تردد امکانپذیر نیست. به طوری که افرادی که در تنگه واشی حضور دارند نمی‌توانند به روستا بیایند.

  وی در خصوص کمک رسانی به مردم تاکید کرد: در خصوص کمک رسانی اداره راه و ترابری و سپاه پای کار است؛ هم چنین فرماندار، فرمانده سپاه و فرمانده نیروی انتظامی و بخشدار مرکزی در منطقه حضور دارند و پیگیر رفع مشکلات هستند؛ نیروهای بسیج و سپاه و دهیاری روستا الان در منطقه حضور دارند و به کمک مردم و با تجهیزاتی اندکی که موجود هست درصدد بازگشایی جاده هستند تا آب به جوب هدایت شود و راه قدری باز شود.

  زیاری در ادامه خاطرنشان کرد: در روستای شهرآباد هم اوضاع بد است؛ جاده بین فیروزکوه و شهرآباد، یعنی آخرین پیچی که متصل به شهرآباد می‌شود، اوضاع بدی دارد به طوری که کلا آب جاده را شسته و امکان تردد خودرو وجود ندارد؛ در این روستا هم آب کوه را شسته و وارد روستا کرده است و آب جمع شده این منطقه را شبیه دریاچه کرده است، تمهیدات لازم هم انجام نشده و نگرانی ما این است که خانه های مردم تخریب شود؛ البته چند ویلای ساخته شده در ابتدای روستای شهرآباد کلا به زیر آب رفته است.

  وی در پایان اشاره کرد: در این سیل، روستاهای جیلیزجند و شهرآباد در این منطقه بیشترین آسیب را دیده‌اند و دهین و بادرود مشکل خاصی ندارند؛ الان شهرآباد وضعیت خوبی ندارد و جیلیزجند هم دچار مشکل شده است.

  انتهای پیام/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها