دیمه نیوز
امروز دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 69809
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ مرداد, ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۲
 •   

  طرح اعتلای بسیج در قالب برنامه های مختلف در دستور کار سپاه

  فرمانده سپاه شهرستان فیروزکوه گفت: در کنار فعالیت های سابق در سال جاری طرح اعتلای بسیج در قالب برنامه های مختلف در دستور کار قرار گرفته است . سرهنگ درویش، فرمانده سپاه شهرستان فیروزکوه، در گفت و گو با  پایگاه خبری دیمه نیوز،  در خصوص برنامه های سال ١٣٩٧ ناحیه مقاومت بسیج فیروزکوه، گفت: در کنار فعالیت […]


  فرمانده سپاه شهرستان فیروزکوه گفت: در کنار فعالیت های سابق در سال جاری طرح اعتلای بسیج در قالب برنامه های مختلف در دستور کار قرار گرفته است .


  سرهنگ درویش، فرمانده سپاه شهرستان فیروزکوه، در گفت و گو با  پایگاه خبری دیمه نیوز،  در خصوص برنامه های سال ١٣٩٧ ناحیه مقاومت بسیج فیروزکوه، گفت: در کنار فعالیت های سابق در سال جاری طرح اعتلای بسیج در قالب برنامه های مختلف در دستور کار قرار گرفته است و یکی از مهمترین برنامه های طرح اعتلای بسیج در شهرستان فیروزکوه که به صورت همزمان در سراسر کشور برگزار می شود، طرح گشت محله محور بسیج است که در سال جاری این مهم به عنوان یکی از برنامه های اصلی در دستور کار قرار گرفته است.

  وی در این خصوص اذعان داشت: طرح گشت محلات بسیج توسط تیم های بسیجی در سطح محلات و روستا ها برگزار می شود و هدف اصلی آن نیز تلاش در راستای تامین امنیت و حفظ آرامش برای مردم به ویژه در ساعات شب است؛ یکی دیگر از برنامه های طرح اعتلای بسیج سازندگی و محرومیت زدایی است؛ این طرح نیز در گذشته وجود داشت ولی در برنامه های جدید با رویکرد تازه با هدف حفظ آرامش در محلات در دستور کار قرار گرفته است.

  سرهنگ درویش طرح شهید رهنمون را جزئی از برنامه طرح اعتلای بسیج دانست و خاطرنشان کرد: طرح شهید رهنمون بسیج جامعه پزشکی دیگر برنامه طرح اعتلای بسیج به شمار می رود که در راستای اجرایی کردن این مهم نیز تیم سلامت در سطح شهرستان فیروزکوه تشکیل شده و هر هفته در مناطق محروم مشغول خدمت رسانی به مردم است.

  فرمانده سپاه شهرستان فیروزکوه به ایجاد و تاسیس صندوق های قرض الحسنه اشاره و تصریح کرد: یکی دیگر از برنامه های طرح اعتلای بسیج راه اندازی صندوق های قرض الحسنه است و این مهم در راستای کمک به مردم به ویژه در مناطق کم برخوردار برای کمک به تحقق اقتصاد مقاومتی اجرایی شده است.

  وی به برگزاری اردوهای جهادی با رویکردی نو به عنوان پنجمن برنامه طرح اعتلای بسیج اشاره کرد و یادآور شد: در حال حاضر طرح اردوهای جهادی در مناطق مختلف به طور بلند مدت برگزار می شود که در روزهای اخیر نیز این اردو ها در روستاهای شهرستان اعم از آبرسانی اهنز و حصارکشی منبع آب ورسخواران، ساخت خانه برای محرومین، طرح بسته های حمایتی نیازمندان و … شروع شده است.

  سرهنگ درویش با اشاره به برگزاری طرح همگام با کشاورز، اظهار داشت: طرح همگام با کشاورز برای حمایت مشاوره ای و اجرایی کشاورزان شکل گرفته است و توسط بسیج مهندسین کشاورزی انجام می شود.

  وی در پاسخ به سوال در خصوص فعالیت های سپاه فیروزکوه در خصوص کمک به زلزله زدگان استان کرمانشاه در سال گذشته، گفت: بعد از وقوع زلزله فیروزکوه در قالب گروه های جهادی و ارسال کمک های نقدی و ساخت منازل برای زلزله زدگان خدمت رسانی انجام شده است.

  فرمانده سپاه ناحیه فیروزکوه در پایان بیان کرد: تمام برنامه های بسیج با محوریت مساجد و همراه با هم افزایی اقشار مختلف در سطح شهرستان فیروزکوه اجرا می شود.

  انتهای پیام/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها