دیمه نیوز
امروز سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 69865
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ مرداد, ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۵
 •   

  مذاکره دوباره با دشمنانی که بدعهد هستند بی فایده است/نجات بخش این کشور مدیریت فقهی است

  یادواره شهدای روستای آسور با حضور مسئولین اداری، نظامی و انتظامی برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، حجت الاسلام والمسلمین بلباسی، دبیر قرارگاه امر به معروف و نهی از منکر سپاه فیروزکوه، در مراسم یادواره شهدای آسور با اشاره به تاکیدات رهبری به مسئله اقتصاد مقاومتی اذعان داشت: برخی این مسئله را یا به شوخی […]


  یادواره شهدای روستای آسور با حضور مسئولین اداری، نظامی و انتظامی برگزار شد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، حجت الاسلام والمسلمین بلباسی، دبیر قرارگاه امر به معروف و نهی از منکر سپاه فیروزکوه، در مراسم یادواره شهدای آسور با اشاره به تاکیدات رهبری به مسئله اقتصاد مقاومتی اذعان داشت: برخی این مسئله را یا به شوخی گرفتند یا به عمد توجهی به این مسئله ندارند؛  امروز به جای این که مسئولین و دست اندرکاران این نظام گره از مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم باز کنند، مردمی که در تمام صحنه ها پا در عرصه گذاشتند و مقاومت و ایستادگی کردند، متاسفانه اسم از مذاکره می کنند؛ مذاکره با کسانی که در برجام به تعهدات خود عمل نکردند؛ مسئولین در برجام نقد دادند و نسیه گرفتند؛ با این حال آیا به تعهدات خود در این شرایط هم عمل کردند؟

  وی در ادامه افزود: مذاکره با دشمن بی تعهد که به کمترین تعهدات انسانی پایبند نیست، جایز است؟ مگر مقام معظم رهبری نفرمودند مقاومت هزینه دارد و هزینه تسلیم به مراتب بیشتر از هزینه مقاومت است؟ شما جوانان نسلی همانند حججی ها هستید؛ شما به سازش با دشمنانی این چنین مقید هستید؟ تنها راه استقامت و پیروی از رهبری است.

  دبیر قرارگاه امر به معروف و نهی از منکر سپاه فیروزکوه با اشاره به مسئولینی که در دانشگاه های غربی تحصیل کرده اند خاطر نشان کرد: از مسئولینی که در کشورهای اروپایی و امریکایی تحصیل کردند جز خیانت چیزی ندیدیم؛ مدیریت این کشور بر پایه ولایت فقیه است؛ نجات بخش این کشور این چنین مدیریتی است؛ رهبری با تمام قدرت در این کشور مظلوم است؛ کسانی که سر سفره انقلاب نشسته اند پیدا و ناپیدا خیانت می کنند.

  وی در ادامه تصریح کرد: بر سر سفره انقلاب و شهدا نشسته ایم ولی چرا بی وفایی و خیانت می کنیم؟ چرا نمک می خوریم و نمکدان می شکنیم؟ کسانی که به عنوان یاران امام در انقلاب بودند الان چه می کنند؟ فتنه ۸۸ را چه کسانی ایجاد کردند؟ امروز چه کسانی دم از حمایت فتنه گران می زنند؟ امروز تنها راه نجات پیروی از مقام معظم رهبری است؛ باید تابع رهبری و ولایت بود که در طول این ۴۰ سال این انقلاب و نظام را پیش بردند و تنها یک پیچ تاریخی باقی مانده است که با استقامت این پیچ را نیز عبور خواهیم کرد.

  انتهای پیام/

   


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها