دیمه نیوز
امروز پنج شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 69415
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۲ مرداد, ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۴
 •   

  منطقه امیریه طمعه دیگر سیلاب روز گذشته فیروزکوه

  روز گذشته جاری شدن سیل در فیروزکوه به ۳ روستای این شهرستان خسارت وارد کرد.   به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، روز گذشته در اثر بارندگی در منطقه تنگه واشی فیروزکوه در روستاهایی اعم از جلیزجند و شهرآباد این شهرستان سیل جاری شد و تردد در این روستاها را دچار مشکل کرد؛ بعد از خبر وقوع سیل […]


  روز گذشته جاری شدن سیل در فیروزکوه به ۳ روستای این شهرستان خسارت وارد کرد.


   

  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، روز گذشته در اثر بارندگی در منطقه تنگه واشی فیروزکوه در روستاهایی اعم از جلیزجند و شهرآباد این شهرستان سیل جاری شد و تردد در این روستاها را دچار مشکل کرد؛ بعد از خبر وقوع سیل در این روستاها وحید شهبازی، بخشدار مرکزی شهرستان فیروزکوه، از ورود سیلاب به رودخانه کنگر خانی و دشت امیریه خبر داد.

  وی در خصوص جاری شدن سیل در منطقه امیریه، گفت: این سیلاب از منطقه اندور وارد رود خانه کنگر خانی شده و به موازات آن روستای امیریه را نیز تحت تاثیر خود قرار داد.

  این عضو ستاد بحران شهرستان با اشاره به اینکه این سیلاب هیچ خسارت جانی را به همراه نداشته است، گفت: ۶ مورد مصدومیت در منطقه تنگه واشی گزارش که مصدومان این حادثه برای ادامه روند درمانی به بیمارستان فیروزکوه منتقل شدند.

  وی هم چنین تخریب ۲۰ الی ۴۰ درصدی برخی از منازل مسکونی را از تبعات دیگر این واقعه طبیعی دانست و خاطرنشان کرد: در حدود ۳۰۰ هکتار از ارضی روستاهای سیل زده دچار خسران شده که هنوز نمی توان آمار دقیقی از خسارت مالی این حادثه را منشتر کرد.

  انتهای پیام/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :