دیمه نیوز
امروز جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 69852
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ مرداد, ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۲
 •   

  کسانی که داعش را ایجاد کردند عاقبتی جز نابودی ندارند

  فرمانده سپاه قدس گفت: کسانی که داعش را ایجاد کردند در ظلم داعش شریکند و ستمگران عاقبتی جز نابودی ندارند و رفتنی هستند. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز ،سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی در سومین سالگرد شهید حجت‌الاسلام شیخ‌شعاعی و ۱۷۵ شهید غواص در بیت‌الزهرای کرمان برگزار شد با بیان اینکه  امروز سالگرد شهادت شهید […]


  فرمانده سپاه قدس گفت: کسانی که داعش را ایجاد کردند در ظلم داعش شریکند و ستمگران عاقبتی جز نابودی ندارند و رفتنی هستند.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز ،سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی در سومین سالگرد شهید حجت‌الاسلام شیخ‌شعاعی و ۱۷۵ شهید غواص در بیت‌الزهرای کرمان برگزار شد با بیان اینکه  امروز سالگرد شهادت شهید حججی نیز هست و در واقع شهید شیخ‌شعاعی امشب میزبان واقعی این مراسم و میزبان شهید حججی است، گفت: شیخ بصیر و روحانی مبارز شیخ شعاعی شهید ارزشمندی است که فضائل اخلاقی بالایی داشت.

  وی افزود: شهید شیخ‌شعاعی سنبل دین حقیقی و حقیقت دین، سنبل روحانیت مجاهد و سنبل معنویت جهاد و ایستادگی بود.

  فرمانده سپاه قدس اظهار داشت: در همه جای جنگ خط‌شکنی داشتیم اما تنها در چند عملیات تجربه خط‌شکنی غواص را داشتیم که والفجر ۸ از جمله این عملیات‌ها بود.

  وی ادامه داد: گذشتن از رودخانه خروشان و شط عمیق و رسیدن به آن سوی رودخانه‌ای که دشمن قرار داشت این عملیات را با سختی مواجه می‌کرد.

  این فرمانده دوران دفاع مقدس ابراز داشت: غواصان ما در میان آب توان دفاع نداشتند و تمام سلاحشان در میان آب، مناجات و استغاثه و فریادهای یا حسین و یا فاطمه بود.

  سردار سلیمانی با بیان اینکه در میان شهدا هم مراتبی وجود دارد افزود: مناجات شهید شیخ‌شعاعی در آن لحظات و در میان آب، به سال‌ها عبادت و فریادها و نیازهای دنیایی می‌ارزد.

  فرمانده نیروی قدس سپاه با تاکید بر اینکه امروز هیچ نامی از ستمگران باقی نماند و این شهدا هستند که نام و یادشان جاودان شده است، اعلام کرد: ظالمان مانند برفی که بر بلندای کوه جلوه‌گری می‌کند عمری ندارد می‌روند و در حقیقت این کوه است که با صلابت پابرجا می‌ماند.

  سردار سلیمانی با بیان اینکه همه ظالمان در ظلم هم شریک هستند بیان داشت: کسانی که داعش را ایجاد کردند در ظلم داعش شریکند و ستمگران عاقبتی جز نابودی ندارند و رفتنی هستند.

  منبع :شبکه اطلاع رسانی راه دانا


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها