دیمه نیوز
امروز جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 69598
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۶ مرداد, ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۷
 •   

  کلنگ زنی مجتمع تندرستی و محوطه سازی کلینیک ویژه +تصاویر

  مراسم کلنگ زنی مجتمع تندرستی و محوطه سازی کلینیک ویژه با حضور فرماندار شهرستان فیروزکوه انجام شد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، مراسم کلنگ زنی مجتمع تندرستی و محوطه سازی کلینیک ویژه با حضور مهدی یوسفی جمارانی، فرماندار شهرستان فیروزکوه، وزیریان، رئیس بیمارستان امام خمینی (ره) ظهر امروز انجام شد. دکتر وزیریان، رئیس بیمارستان امام خمینی […]


  مراسم کلنگ زنی مجتمع تندرستی و محوطه سازی کلینیک ویژه با حضور فرماندار شهرستان فیروزکوه انجام شد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، مراسم کلنگ زنی مجتمع تندرستی و محوطه سازی کلینیک ویژه با حضور مهدی یوسفی جمارانی، فرماندار شهرستان فیروزکوه، وزیریان، رئیس بیمارستان امام خمینی (ره) ظهر امروز انجام شد.

  دکتر وزیریان، رئیس بیمارستان امام خمینی (ره) فیروزکوه، در گفت و گو با  پایگاه خبری دیمه نیوز، در توضیح این پروژه عنوان کرد: در کنار محوطه سازی کلینیک تدابیری در جهت بهبود سلامت عمومی و ورزش همگانی اندیشیده شده است؛ مجتمع تندرستی شامل جاده سلامت با متراژ ۶۰۰ متر، مسیر دوچرخه سواری کودکان با متراژ ۱۵۰ متر، زمین ورزش کودکان، زمین های ورزشی چند منظوره و غیره است که برای توسعه ورزش همگانی در نظر گرفته شده است.

  وی در ادامه ویژگی اصلی جاده سلامت این مجتمع را ذکرکرد و اذعان داشت: ویژگی اصلی جاده سلامت مسیر صاف و هموار آن است که برای سالمندان مفید خواهد بود؛ این پروژه با حمایت و مساعدت فرماندار شهرستان انجام می شود، هم چنین این پروژه محیط ویژه ای برای شهرستان خواهد بود و چون در ورودی شهر واقع شده نمای خوبی خواهد داشت.

  قابل ذکر است طبق گفته رئیس بیمارستان امام خمینی (ره) شهرستان فیروزکوه استفاده از این پروژه برای عموم مردم خواهد بود و بخش اصلی پروژه تا نیمه اول شهریور اجرایی می شود.

  انتهای پیام/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها