دیمه نیوز
امروز شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 71802
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۲ شهریور, ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۳
 •   

  اجرای طرح «یک کاسب، یک دانش آموز» با شروع سال تحصیلی جدید در فیروزکوه

  جانشین فرمانده سپاه ناحیه فیروزکوه گفت: طرح «یک کاسب، یک دانش آموز» با آغاز سال تحصیلی توسط بسیج اصناف فیروزکوه با همکاری اتاق اصناف شهرستان و بسیج دانش آموزی شهرستان اجرا می شود.   سروان پاسدار محمد حیدری منش، جانشین فرمانده سپاه ناحیه فیروزکوه، در گفت وگو با پایگاه خبری دیمه نیوز، در خصوص طرح یک کاسب، […]


  جانشین فرمانده سپاه ناحیه فیروزکوه گفت: طرح «یک کاسب، یک دانش آموز» با آغاز سال تحصیلی توسط بسیج اصناف فیروزکوه با همکاری اتاق اصناف شهرستان و بسیج دانش آموزی شهرستان اجرا می شود.


   

  سروان پاسدار محمد حیدری منش، جانشین فرمانده سپاه ناحیه فیروزکوه، در گفت وگو با پایگاه خبری دیمه نیوز، در خصوص طرح یک کاسب، یک دانش آموز، گفت: در راستای ابلاغ و برگزاری رزمایش سراسری محمد رسول الله (ص)، اقتدار عاشورایی بسیج، در قالب «یک کاسب، یک دانش آموز» توسط سازمان بسیج اصناف و بازاریان کشور روز پنج شنبه مورخ ۲۲/۶/۹۷ به صورت همزمان در سراسر کشور برگزار شد.

  وی در ادامه تصریح کرد: در مرحله اول این طرح صد هزار دانش آموز تحت حمایت مستقیم بازاریان قرار می گیرند؛ در همین راستا بسیج اصناف فیروزکوه با همکاری اتاق اصناف شهرستان و بسیج دانش آموزی شهرستان در این طرح و رزمایش شرکت داشتند.

  جانشین فرمانده سپاه ناحیه فیروزکوه در خصوص مرحله اول این طرح اشاره داشت: در مرحله اول این طرح در فیروزکوه ۱۵۰ دانش آموز تحت حمایت بازاریان این شهرستان قرار می‌گیرند؛ در این طرح و رزمایش هزینه یک دانش‌آموز برای ورود به سال تحصیلی جدید که شامل کیف، کفش، لباس، لوازم التحریر و غیره است توسط کاسبان امین، انقلابی و خوشنام شهرستان در این شرایط سخت اقتصادی بازار همانند دفاع مقدس که وارد صحنه شده و به یاری و پشتیبانی دانش آموزان کم بضاعت و بی بضاعت اقدام نمودند، تامین می شود که اقلام توسط بسیج اصناف با همکاری بسیج دانش آموزی بین دانش آموزان نیازمند و آبرودار توزیع خواهد شد.

  وی در ادامه هم چنین افزود: لازم به ذکر است در شهرستان فیروزکوه رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان حضرت محمد رسول الله (ص) در قالب برنامه های حفظ انسجام گردان های بیت المقدس و اعزام گروه های جهادی بسیجیان برای خدمت بی‌منت به مردم حاشیه شهر و روستا ها پیش‌بینی شده است. گروه‌های جهادی به صورت بومی در مناطق حاشیه‌شهرها حضور پیدا خواهند کرد و در بخش‌های عمرانی، کشاورزی ، فرهنگی ، زیباسازی مدارس و خدمات پزشکی به مردم محروم خدمات‌رسانی می‌کنند.
  انتهای پیام/

   


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها