دیمه نیوز
امروز پنج شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 70633
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۴ شهریور, ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۸
 •   

  از روز اول اعلام کردیم دولت در نوسانات ارزی دخیل است/ دستگاه قضا باید با عوامل نا امنی اقتصادی برخورد قانونی کند

  کمالی پور گفت:دستگاه های قضایی باید حتما با عوامل نا امنی در حوزه اقتصادی کشور برخورد کند و در این راستا فرق هم نمی کند که این فرد معاون اقتصاددی رئیس جمهور باشد و یا هر فرد دیگری. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز ،یحیی کمالی پور نائب رئیس کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس شورای اسلامی  […]


  کمالی پور گفت:دستگاه های قضایی باید حتما با عوامل نا امنی در حوزه اقتصادی کشور برخورد کند و در این راستا فرق هم نمی کند که این فرد معاون اقتصاددی رئیس جمهور باشد و یا هر فرد دیگری.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز ،یحیی کمالی پور نائب رئیس کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس شورای اسلامی  با اشاره به سخنان اخیر سیف در خصوص افزایش نرخ ارز توسط نهاوندیان گفت:از روز اول اعلام کردیم که نوسانات و نا بسامانی های ارزی موجود در کشور منشأ خارجی ندارد و دولت در این مسئله دخیل است.

   

  وی عنوان کرد:این سخنان از زبان کسانی مطرح می شود که پیش از این مسئولین و وابستگی به دولت داشتند و بنا به مصلحت این صحبت ها را مطرح نمی کردند و هم اکنون این سخنان را بیان می کنند.

   

  کمالی پور تأکید کرد: این افراد با اقداماتشان با روح و روان مردم بازی کرده اند؛بنابراین باید پاسخگو باشند.

   

  نائب رئیس کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطر نشان کرد:دستگاه های قضایی باید حتما با عوامل نا امنی در حوزه اقتصادی کشور برخورد کند و در این راستا  فرق هم نمی کند که این فرد معاون اقتصاددی رئیس جمهور باشد و یا هر فرد دیگری و دستگاه قضایی باید وظیفه قانونی خود را انجام دهد..

  منبع :شبکه اطلاع رسانی راه دانا


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها