دیمه نیوز
امروز چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 70641
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۴ شهریور, ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۶
 •   

  اوپک و متحدانش تا پایان ۲۰۱۸ به مکانیزم نظارت بر تولید نفت دست می یابند

  وزیر نفت کویت گفت، انتظار می رود اوپک و دیگر کشورهای صادر کننده نفت تا قبل از پایان امسال بر سر یک مکانیزم نظارت بر تولید نفت به توافق برسند. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز ،بخیط الرشیدی، وزیر نفت کویت گفت، انتظار می رود اوپک و دیگر کشورهای صادر کننده نفت تا قبل از پایان […]


  وزیر نفت کویت گفت، انتظار می رود اوپک و دیگر کشورهای صادر کننده نفت تا قبل از پایان امسال بر سر یک مکانیزم نظارت بر تولید نفت به توافق برسند.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز ،بخیط الرشیدی، وزیر نفت کویت گفت، انتظار می رود اوپک و دیگر کشورهای صادر کننده نفت تا قبل از پایان امسال بر سر یک مکانیزم نظارت بر تولید نفت به توافق برسند.

  وی افزود، کمیته ای متشکل از کشورهای اوپک و صادر کنندگان نفت غیر اوپکی متحد این سازمان ماه آینده در نشستی در الجزایر، میزان تولید نفت کشورها را مورد بررسی قرار خواهد داد.

  الرشیدی گفت، بازارهای نفت باید تا پایان سال «با ثبات بماند.»

  این کمیته قرار است روز ۲۳ سپتامبر در الجزایر به ریاست عربستان و با حضور کشورهای الجزایر، کویت، امارات و ونزوئلا از اوپک و روسیه و عمان از غیراوپکی ها تشکیل جلسه دهد.

  ایران نیز خواستار حضور در این نشست جهت دفاع از سهم خود از بازار نفت شده است. به دلیل در پیش بودن تحریمهای نفتی آمریکا علیه ایران در ماه نوامبر، احتمال تاثیرپذیری سهم ایران از بازار نفت وجود دارد.

  منبع :شبکه اطلاع رسانی راه دانا


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها