دیمه نیوز
امروز چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 71833
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۴ شهریور, ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۵
 •   

  با اجرای طرح آمارگیری از ویژگی‌های مسکن روستایی، ویژگی‌های بیش از ۸۰۰۰ واحد روستایی گردآوری خواهد شد

  معاون امور بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن استان تهران گفت:همزمان با سراسر کشور ۱۸۷ روستا از ۱۶ شهرستان استان تهران در زیر پوشش طرح آمارگیری از ویژگی‌های مسکن روستایی قرار می‌گیرد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، حمیدرضا روستایی در جلسه توجیهی در خصوص طرح آمارگیری از ویژگی‌های مسکن روستایی، گفت: طرح آمارگیری از مسکن […]


  معاون امور بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن استان تهران گفت:همزمان با سراسر کشور ۱۸۷ روستا از ۱۶ شهرستان استان تهران در زیر پوشش طرح آمارگیری از ویژگی‌های مسکن روستایی قرار می‌گیرد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، حمیدرضا روستایی در جلسه توجیهی در خصوص طرح آمارگیری از ویژگی‌های مسکن روستایی، گفت: طرح آمارگیری از مسکن روستایی با هدف کسب اطلاعات تخصصی از ویژگی‌ های مسکن روستایی همزمان با سراسر کشور در سطح ۱۸۷ روستا و ۱۶ شهرستان استان تهران به مرحله اجرا گذاشته خواهد شد.

  وی هم چنین تصریح کرد: طرح آمارگیری از ویژگی‌های مسکن روستایی تاکنون طی سه مرحله در کشور به اجرا در آمده که مرحله چهارم آن از ۲۱ مهر ماه امسال به مدت یک ماه به اجرا در خواهد آمد.

  معاون امور بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن استان تهران، در ادامه خاطرنشان کرد: هدف از اجرای این طرح شناخت هر چه بهتر و بیشتر از خصوصیات فنی و مهندسی، معماری ابنیه‌های موجود در سطح روستاها و به دست آوردن اطلاعات جامع و کامل از این ویژگی‌ها است که امیدواریم با همکاری خوب روستاییان شاهد اجرای موفق این طرح باشیم.

  روستایی افزود: از آنجا که آمار و اطلاعات، به عنوان پایه و اساس برنامه‌ریزی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، انتظار می‌ رود این طرح با مشارکت بالای خوب روستاییان به اجرا در آید.

  وی از مردم، شوراها و دهیاری و مسئولان محلی درخواست کرد تا نهایت همکاری را داشته باشند تا این طرح با دقت، صحت و در مدت زمان مقرر انجام شود؛ به گفته وی با اجرای این طرح ویژگی‌های بیش از ۸۰۰۰ واحد روستایی گردآوری خواهد شد.

  انتهای پیام/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها