دیمه نیوز
امروز یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 72343
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۱ شهریور, ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۰
 •   

  حمله مسلحانه به رژه نیروهای مسلح/ مردم هدف اصلی تروریست های الاهوازیه/ دفاع جانانه نیروهای نظامی و امنیتی از جان مردم/ سردار شاهوار: امنیت کامل در اهواز برقرار است +عکس

  به دنبال این اقدام تروریستی، رژه نیروهای مسلح در استان خوزستان متوقف شد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز ،در جریان برگزاری رژه نیروهای مسلح در استان خوزستان، طی یک عملیات مسلحانه، چند تن از حاضران در مراسم شهید و مجروح شدند.   به دنبال این اقدام تروریستی، رژه نیروهای مسلح در استان خوزستان متوقف شد. […]


  به دنبال این اقدام تروریستی، رژه نیروهای مسلح در استان خوزستان متوقف شد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز ،در جریان برگزاری رژه نیروهای مسلح در استان خوزستان، طی یک عملیات مسلحانه، چند تن از حاضران در مراسم شهید و مجروح شدند.

   

  به دنبال این اقدام تروریستی، رژه نیروهای مسلح در استان خوزستان متوقف شد.

   

  شاهدان عینی از تیراندازی به سوی جایگاه رژه در اهواز خبر می دهند.

  هم اکنون تعدادی آمبولانس برای انتقال مجروحین به مراکز درمانی در محل حادثه مستقر شده اند.

   

  سردار شاهوارپور فرمانده سپاه خوزستان  درباره حادثه تروریستی امروز گفت: در حال حاضر اوضاع تحت کنترل نیروهای امنیتی خوزستان قرار دارد و مشکل خاصی در استان وجود ندارد.

   

  وی در ادامه خاطر نشان کرد: این قبیل اقدامات تروریستی کور مسبوق به سابقه بوده و پیش از این نیز شاهد برخی اقدامات تروریستی در ایام برگزاری مناسبت های مختلف از جمله راهیان نور بوده ایم.

  سردار شاهوارپور در پایان خاطر نشان کرد: گروه تروریستی که به رژه نیروهای مسلح حمله مسلحانه داشته اند متلاشی شدند. هم اکنون نیز امنیت کامل در اهواز برقرار است.

  منبع :شبکه اطلاع رسانی راه دانا


  لینک کوتاه :  برچسب ها :