دیمه نیوز
امروز جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 72111
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۹ شهریور, ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۵
 •   

  داماد وزیر اطلاعات چگونه در چند ماه صاحب چندین شرکت شد؟

  اما بنابر اسناد ثبت آقای سیداحسان سخایی داماد وزیر در مدت چند ماه در سال ۹۵ مدیریت شرکتهای مختلفی را به عهده گرفته . به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز ،چند وقت پیش تصویری از آقای علوی وزیر اطلاعات در حال خوردن نان و چای منتشر شد که نشان از ساده‌زیستی این وزیر بود. انتشار همین […]


  اما بنابر اسناد ثبت آقای سیداحسان سخایی داماد وزیر در مدت چند ماه در سال ۹۵ مدیریت شرکتهای مختلفی را به عهده گرفته .


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز ،چند وقت پیش تصویری از آقای علوی وزیر اطلاعات در حال خوردن نان و چای منتشر شد که نشان از ساده‌زیستی این وزیر بود. انتشار همین عکس کافی بود تا خبرنگاران و برخی از افراد به وضعیت زندگی وزیر اطلاعات ورود پیدا کنند.

  مانند همیشه صفحه‌های اینستگرام که امروز به محلی برای خود نمایی و لاکچری بودن آقازادگان و برخی از افراد تبدیل شده صفحه داماد ایشان و همچنین دختر وزیر گوشه‌ای از زندگی فقیرانه ایشان را نشان داد.

   

  یکی از فعالین اینستگرامی با انتشار تصاویری از زندگی داماد وزیر در پیج خود نوشت:

  یادم می‌آید دختر آقای علوی همیشه درمورد اختلاف افکنی به من تذکر می‌دادند و شاید کامنت‌های ایشان که بسته شد، پای بعضی از پست‌های قدیمیم باشد!

  کاری به خارج رفتن و سبک زندگی دختر و داماد آقای علوی که مغایر با این عکس نان و پنیر هست ندارم! آقای علوی هم حتما خدماتی داشتند که منکر نیستم.

  اما بنابر اسناد ثبت آقای سیداحسان سخایی داماد وزیر در مدت چند ماه در سال ۹۵ مدیریت شرکتهای مختلفی را به عهده گرفته .

  عضو هیئت مدیره و مدیر عامل غدیرانرژی_فاتا ( انرژی، مشاوره و احداث نیروگاه و … )

  رییس هیئت مدیره بهتا تجارت (واردات صادرات ، عقد قرارداد بین المللی و …)

  مدیر عامل و رییس هیئت مدیره مروارید شرق پارسیان

  نماینده تام الاختیار شرکت سوییسی سندکوآی جی (تجارت بین الملل)

  بازرس راهبران بندر فریدونکنار (بهره برداری از بندر فریدونکنار)

  اینها در تیر و مرداد و آبان و یهمن سال ۹۵ ثبت شده است … سخت است هم بازرس بندر باشی ، یک پایت در انرژی و احداث نیروگاه ، یک پایت در شرکت سوییسی ، مدیریت صادرات و واردات و همچنین مدیریت مروارید شرق پارسیان که نمیدانم در چه حوزه ای هست!

  این تنها بخشی از موارد است که این اسناد نشان می‌دهند اما برخی از افراد اعلام می‌کنند که آخای سخایی جزو بدهکاران کلان بانکی است اما هیچ گونه سندیتی مبنی براین موضوع وجود ندارد.

  این متن هنوز تاید یا رد نشده است. این اولین باری نیست که وزیزر اطلاعات سوژه رسانه‌ها می شود. وی در در جلسه شورای اداری استان لرستان، که در تیرماه امسال برگذار شد دستگیری و زندانی کردن را برای برخورد با بدهکاران بانکی و فعالان اقتصادی متخلف اشتباه دانست و گفت: کاهش تسهیلات یکی از روش‌های تأثیرگذار در اینگونه مسائل است؛ که این سخن به مورد تذکر رهبر انقلاب قرار گرفت.

  محمدجواد کریمی‌قدوسی عضو کمیسیون امنیت ملی در سخنرانی که در دی ماه سال گذشته داشت در مورد وزیر اطلاعات و بحث جاسوسی گفت: وزیر اطلاعات را مجبور کردند تا مصاحبه کند و بگوید که دری‌اصفهانی جاسوس نیست.

  بعد از این این صحبت، روابط عمومی وزارت اطلاعات طی بیانیه سخنان آقای قدوسی را تکذیب کرد.

  بهتر است که وزیر اطلاعات توضیحات خود را مبنی بر فعالیت دامادشان اعلام کنند.

  منبع: تهران نیوز

   


  لینک کوتاه :  برچسب ها :