دیمه نیوز
امروز سه شنبه ۶ فروردین ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 70782
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۵ شهریور, ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۱
 •   

  نشست مسئولین اداری شهرستان فیروزکوه با اهالی دهستان حبله رود

  نشست مهدی یوسفی جمارانی، فرماندار شهرستان فیروزکوه، به همراه مسئولان اداری این شهرستان، با اهالی دهستان حبله رود در محل مسجد روستای آتشان، به مناسبت گرامیداشت هفته دولت برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز ، نشست مهدی یوسفی جمارانی، فرماندار شهرستان فیروزکوه، به همراه مسئولان اداری این شهرستان، با اهالی دهستان حبله رود در محل مسجد […]


  نشست مهدی یوسفی جمارانی، فرماندار شهرستان فیروزکوه، به همراه مسئولان اداری این شهرستان، با اهالی دهستان حبله رود در محل مسجد روستای آتشان، به مناسبت گرامیداشت هفته دولت برگزار شد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز ، نشست مهدی یوسفی جمارانی، فرماندار شهرستان فیروزکوه، به همراه مسئولان اداری این شهرستان، با اهالی دهستان حبله رود در محل مسجد روستای آتشان، به مناسبت گرامیداشت هفته دولت برگزار شد.

  دهیاران، اعضای شورای اسلامی و شهروندان روستاهای مذکور به مشکلاتی اعم از گاز رسانی، آب شرب، طرح هادی و افزایش بافت روستاها، رفع مشکل روشنایی معابر، آنتن دهی موبایل و اینترنت همراه و افزایش بودجه روستاها اشاره کردند.

  فرماندار شهرستان فیروزکوه در این نشست، ضمن گرامیداشت سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر و تبریک هفته دولت با اشاره به نگاه روستاییان به توسعه روستایی، اظهار داشت: در سال های گذشته مسائل و مشکلات بسیار و حل آنها زمان بر بوده است، اما به برکت انقلاب شکوهمند اسلامی، اقدامات بسیار خوبی در سطح روستاها انجام شده که دهستان حبله رود نیز مستثنی نبوده است.

  وی افزود: توزیع اعتبارات و واگذاری تصمیم گیری در خصوص مسائل روستا، منجر به نتایج مثبتی شده است؛ باید در این نشست ها علاوه بر مشکلات، اقدامات مثبت هم بازگو شود و با بررسی مسائل، نقاط قوت و ضعف را شناسایی و در جهت بهبود آنها تلاش کنیم.

  این مقام مسئول هم چنین ابراز کرد: مردم بسیار هوشیار و آگاه به مسائل روز هستند؛ به محدودیت هایی که کشور با آنها مواجه است، واقف هستند، با این حال جای خرسندی است تا اعلام کنیم هیچ یک از پروژه هایی که در دست انجام بوده اند، متوقف نشده و در مسیر پیشروی و اتمام هستند؛ بخش عمده ای از پروژه ها توسط بخش خصوصی و اهالی روستاها مدیریت می شود؛ قطعاً اگر حمایت های بخش خصوصی و تعاونی در کنار دولت قرار نگیرد، مجموعه اقداماتی که انجام می شود بسیار محدود خواهد بود؛ بخش بسیاری از امور به بخش خصوصی واگذار شده است و در مدیریت کشور همه با هم سهیم هستیم.

  یوسفی جمارانی بیان داشت: افزایش بافت روستایی از مشکلاتی است که در سطح شهرستان مطرح است؛ پیرو پیگیری های صورت گرفته، در فرایند این اقدامات تسریع خواهد شد؛ کشور در شرایط ویژه ای قرار دارد و تحریم ها، فشار اقتصادی بسیاری را به دنبال داشته است؛ شوراها باید تلاش کنند تا با همکاری بتوانند اشتغال و درآمد پایدار در روستاها، خصوصاً در حوزه گردشگری ایجاد کنند.

  وی تاکید داشت: امروز شاهد آن هستیم که با عزم جدی مسئولین و شما روستاییان جهت توسعه روستاها، رونق خاصی در روستاهای شهرستان  وجود دارد و این مزیت است و این را بایستی ارج نهیم و تلاش کنیم به همت خود شما که روستای شما هر روز آبادتر از روز قبل و در جهت رشد و توسعه باشد.

  انتهای پیام/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها