دیمه نیوز
امروز سه شنبه ۶ فروردین ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 72251
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۰ شهریور, ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۵
 •   

  همزمانی هفته دفاع مقدس با دهه دوم محرم الحرام یادآور حقیقت پیروزی خون بر شمشیر است

  فرمانده سپاه شهرستان فیروزکوه به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس گفت: دوران پر افتخار دفاع مقدس همچون نگینی تابناک بر تارک تاریخ حماسه و ایثار انقلاب اسلامی می درخشد و الگوی علمی و عملی کم نظیری است. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، سرهنگ درویش متولی، فرمانده سپاه شهرستان فیروزکوه، به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس پیامی […]


  فرمانده سپاه شهرستان فیروزکوه به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس گفت: دوران پر افتخار دفاع مقدس همچون نگینی تابناک بر تارک تاریخ حماسه و ایثار انقلاب اسلامی می درخشد و الگوی علمی و عملی کم نظیری است.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، سرهنگ درویش متولی، فرمانده سپاه شهرستان فیروزکوه، به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس پیامی را به شرح ذیل بیان کرد:

  هفته دفاع مقدس نمادی از اخلاص، مردانگی؛ مدیریت جهادی و غیورمردی جوانانی است که جانانه و مردانه در مقابل تجاوزگری کشوری غاصب ایستاند و از نام و ناموس خود دفاع کردند.
  این ایام فرصت بسیار گران بهایی است برای بازشناسی حماسه تاریخی جوانان بصیر و غیوری که با تاسی از نهضت عاشورای حسینی در سایه هدایت و رهبری بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، حضرت امام خمینی (ره) افسانه شکست ناپذیری و سلطه گری قدرت های جهانی به ویژه آمریکای جنایتکار و رژیم منحوس صهیونیستی را باطل و آیه “ان تنصرالله ینصرکم و یثبت اقدامکم” را به منصه ظهور رساند.

  دوران پر افتخار دفاع مقدس همچون نگینی تابناک بر تارک تاریخ حماسه و ایثار انقلاب اسلامی می درخشد و الگوی علمی و عملی کم نظیری است. به فرموده رهبر معظم انقلاب ” حماسه ملت ایران در دفاع مقدس نمایشگر قله ظرفیت های انسانی مردم این سرزمین بود”.

  امروزه شاهدیم از یک سو شیطان بزرگ آمریکای جنایتکار و صهیونیسم خبیث و برخی کشورهای خودباخته عربی از هر راهی برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی ایران فرصت طلبی نموده  و با راه اندازی جنگ های نیابتی  همانند کشتار مسلمانان بی گناه در یمن برای تحقق اهداف شوم خود تلاش می نمایند. از سوی دیگر با تحریم های ظالمانه و زورگویی قلدرمابانه در تلاشند تا جمهوری اسلامی ایران از آرمان های انقلابی خود دست کشیده یا عقب نشینی کند اما زهی خیــال بــاطل چرا که در سایه سـار لطف بی بدیل خداوند قادر متعال به ملت و نظام الهی ایران، باز هم دشمنان ره به اهداف منحوس خود نخواهند برد.

  درخت تنومند انقلاب اسلامی ایران که ریشه در خون هزاران شهید دارد  توانسته در دوران دفاع مقدس در کنار سختی ها و شهادت ها ، عامل مهم بازدارندگی را برای ملت ایران به ارمغان بیاورد تا هیچ دشمنی جرات نکند  طمع به یک وجب خاک آن داشته باشد، و از طرفی توانست با پیشروی همه جانبه در سرتاسر جهان و صدور انقلاب و ارزش های دفاع مقدس، ملت های مظلوم و آزاده را با خود همراه کند که نمونه آن؛ در مقاومت لبنان و فلسطین، جوانه های بیداری اسلامی در کشورهای غرب آسیا و رسوا شدن شجره ملعونه آل سعود در میان ملت های مسلمان مشهود می باشد.

  امسال سی و هشتمین سال گرامی داشت هفته نورانی دفاع مقدس همزمان با دهه دوم محرم الحرام شده و یادآور حقیقت پیروزی خون بر شمشیر، همانند مجاهدت و ایثار شهدای انقلاب، دفاع مقدس و امام شهدا که حسینی وار در مقابل یزدیان زمان ایستادند، است و ما با تجدید میثاق با ولی امر مسلمین مقام معظم رهبری (مدظله العالی) بر لزوم ترویج فرهنگ شهادت و مجاهدت که برگرفته از فرهنگ ناب عاشورای سید الشهدا (علیه السلام) می باشد، تــاکید و اعلام می داریم با الهام پذیری از تفکر ناب اسلام محمدی (ص) برای حفظ و پاسداری از ارزش های انقلاب تا پای جان ایستاده ایم.

  انتهای پیام/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها