دیمه نیوز
امروز سه شنبه ۶ فروردین ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 73660
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۱ مهر, ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۱
 •   

  امروز باید دستاوردهای انقلاب خصوصاً در زمینه نماز برای جامعه تبلور داشته باشد

  جلسه ستاد اقامه نماز مشترک با شورای فرهنگی شهرستان فیروزکوه برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، جلسه ستاد اقامه نماز مشترک با شورای فرهنگی با حضور حجت الاسلام و المسلمین امیری ارجمند امام جمعه فیروزکوه،  مهدی یوسفی جمارانی، فرماندار شهرستان و مسئولان مربوطه در دفتر امام جمعه برگزار شد. مهدی یوسفی جمارانی در این […]


  جلسه ستاد اقامه نماز مشترک با شورای فرهنگی شهرستان فیروزکوه برگزار شد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، جلسه ستاد اقامه نماز مشترک با شورای فرهنگی با حضور حجت الاسلام و المسلمین امیری ارجمند امام جمعه فیروزکوه،  مهدی یوسفی جمارانی، فرماندار شهرستان و مسئولان مربوطه در دفتر امام جمعه برگزار شد.

  مهدی یوسفی جمارانی در این جلسه اظهار داشت: مجموعه تصمیمات و اقداماتی که در تمام زمینه ها انجام می شود، باید مورد بررسی و ارزیابی قرار گیرند تا تأثیرگذاری آنها مشخص شده و موانعی که در برخی موارد وجود دارد، شناخته و برطرف شود؛ لذا بر مبنای ارزیابی عملکردها می توان مسیر آینده را اصلاح کرد.

  وی تأکید کرد: ستاد اقامه نماز با اهداف بسیاری در سراسر کشور جلسات متعددی برگزار می کند اما امروزه در جامعه شاهد مسائلی هستیم که نشان می دهد برخی از اهداف این جلسات به خوبی تحقق نیافته است و با در نظر گرفتن حد فاصل جلسات و اقدامات در سال های متوالی، مشخص می شود تا چه میزان در افرادی که به دلایل مختلف، کاهلی در نماز خواندن دارند تاثیرگذار بوده است.

  این مقام مسئول بیان داشت: مسئولان نظام و کسانی که اعتقاد و باور دارند باید برای پاسخگویی به شبهات برنامه ریزی داشته باشند و از اقدامات کلیشه ای فاصله بگیرند؛ پس از گذشت چهل سال از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، فرصت آزمون و خطا گذشته است و امروز باید دستاوردهای انقلاب خصوصاً در زمینه نماز برای جامعه تبلور داشته باشد.

  یوسفی جمارانی گفت: امروزه شاهد آن هستیم که بسیاری از مصوبات جلسات حال حاضر، در ادوار گذشته نیز اجرا شده اند اما روند آنها مورد بررسی قرار نگرفته و گزارشی از میزان تاثیر آنها در دست نیست؛ مجوعه دستگاه های فرهنگی با همکاری متولیان این حوزه می توانند کارگروهی تشکیل دهند تا مشکلات این بخش را ریشه یابی و حل کنند.

  انتهای پیام/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها