دیمه نیوز
امروز سه شنبه ۶ فروردین ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 73766
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۳ مهر, ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۳
 •   

  برای تحقق اهداف بهزیستی به همکاری و همدلی تمام ادارات نیاز است

  مراسم تکریم و معارفه ریاست اداره بهزیستی شهرستان فیروزکوه روز گذشته با حضور نماینده مجلس شورای اسلامی، معاونت سیاسی و انتظامی فرمانداری فیروزکوه، معاونت پشتیبانی و منابع انسانی اداره کل سازمان بهزیستی استان تهران و کارکنان بهزیستی شهرستان در محل اداره بهزیستی شهرستان فیروزکوه برگزار گردید. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، مراسم تکریم و معارفه ریاست […]


  مراسم تکریم و معارفه ریاست اداره بهزیستی شهرستان فیروزکوه روز گذشته با حضور نماینده مجلس شورای اسلامی، معاونت سیاسی و انتظامی فرمانداری فیروزکوه، معاونت پشتیبانی و منابع انسانی اداره کل سازمان بهزیستی استان تهران و کارکنان بهزیستی شهرستان در محل اداره بهزیستی شهرستان فیروزکوه برگزار گردید.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، مراسم تکریم و معارفه ریاست اداره بهزیستی شهرستان فیروزکوه روز گذشته با حضور قاسم میرزایی نیکو، نماینده مجلس شورای اسلامی، حمزه امرایی، معاونت سیاسی و انتظامی فرمانداری فیروزکوه، حسین امامی، معاونت پشتیبانی و منابع انسانی اداره کل سازمان بهزیستی استان تهران و کارکنان بهزیستی شهرستان در محل اداره بهزیستی شهرستان فیروزکوه برگزار گردید.

  حسین امامی، معاونت پشتیبانی و منابع انسانی اداره کل سازمان بهزیستی استان تهران، در این مراسم بیان داشت: این سازمان مسئولیت ساماندهی و نگهداری افراد آسیب دیده جامعه را دارد که ثمره این انجام وظیفه در طول ۴ دهه از فعالیت آن کاملاً مشهود است.

  معاون پشتیبانی و منابع انسانی اداره کل سازمان بهزیستی استان تهران خاطر نشان کرد: مجموعه بهزیستی وظایف خطیری دارد که اگر کوچک ترین خللی در آن به وجود بیاید، شاهد تبعات سنگینی در جامعه خواهیم بود؛ سازمان بهزیستی از دست آوردهای موثر انقلاب اسلامی و تفکر ناب رهبر کبیر انقلاب است.

  این مقام مسئول هم چنین اظهار داشت: استان تهران شرایط ویژه ای در کشور دارد و در تمام شهرستان های آن شاهد انواع مسائل و مشکلات هستیم، این در حالی است که این سازمان با کمبود اعتبار و نیرو مواجه است؛ لذا در راستای تحقق اهداف بهزیستی به همکاری و همدلی تمام ادارات نیازمندیم.

  در ادامه مراسم قاسم میرزایی نیکو، نماینده مردم فیروزکوه و دماوند در مجلس شورای اسلامی گفت: هیچگاه درخواست غیر معقول از مدیران کل نداشته ایم، و همواره خواسته ایم تا می توانند از نیروهای بومی استفاده کنند تا بنا بر شناخت بیشتر منطقه شاهد مدیریت بهتر شهرستان ها باشیم.

  وی هم چنین افزود: یقیناً پرورش نیروی جایگزین از اولویت های رئیس سابق مجموعه بوده است؛ لذا از مسئول فعلی می خواهیم تا تحقق کامل طرح ها و برنامه های آغاز شده، همواره در این راستا تلاش کافی را داشته باشند.

  حمزه امرایی، معاون سیاسی انتظامی فرمانداری فیروزکوه در این مراسم ابراز کرد: اهمیت سازمان بهزیستی بر کسی پوشیده نیست چرا که ماموریت خطیر نیروهای آن بهبود شرایط افراد آسیب دیده جامعه است؛ پیشگیری از آسیب های اجتماعی بسیار مهم بوده و باید تلاش کرد قبل از بروز این مسائل از آنها جلوگیری کرد؛ هدف تمام مسئولان رضایت مردم است، لذا ادارات باید با همدلی در راستای تحقق این مهم و بهبود ارائه خدمات گام بردارند.

  بر اساس این گزارش، علی اصغر عموزاده با ۱۵ سال سابقه کار در سمت های مسئول حراست و کارشناس اداری در اداره بهزیستی شهرستان فیروزکوه، با حکمی از سوی داریوش بیات نژاد، مدیر کل سازمان بهزیستی استان تهران به عنوان رئیس این اداره در فیروزکوه منصوب شد؛ هم چنین فاطمه حاجی خانزادی، رئیس سابق این مجموعه، هفته گذشته به عنوان رئیس اداره بهزیستی شهرستان دماوند معرفی شد.

  انتهای پیام/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها