دیمه نیوز
امروز سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 73492
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۶ مهر, ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۴
 •   

  بررسی حوادث ترافیکی، ساختمان و حوادث شغلی روی میز کمیته جامع ایمن فیروزکوه

  کمیته جامع ایمن شهرستان فیروزکوه در شبکه بهداشت و درمان شهرستان فیروزکوه برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، کمیته جامع ایمن شهرستان فیروزکوه با حضور امرائی، معاون سیاسی انتظامی فرمانداری، طهماسبی، معاون بهداشتی شبکه، جعفر پرچ، شهردار فیروزکوه و سایر مسئولین ذیربط در شبکه بهداشت و درمان شهرستان فیروزکوه برگزار شد. در این جلسه ابتدا دکتر […]


  کمیته جامع ایمن شهرستان فیروزکوه در شبکه بهداشت و درمان شهرستان فیروزکوه برگزار شد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، کمیته جامع ایمن شهرستان فیروزکوه با حضور امرائی، معاون سیاسی انتظامی فرمانداری، طهماسبی، معاون بهداشتی شبکه، جعفر پرچ، شهردار فیروزکوه و سایر مسئولین ذیربط در شبکه بهداشت و درمان شهرستان فیروزکوه برگزار شد.

  در این جلسه ابتدا دکتر امرائی، معاون سیاسی اننتظامی فرمانداری شهرستان، به تبیین اهداف و برنامه های جامعه ایمن پرداخت؛ در ادامه دکتر طهماسبی، معاون بهداشتی شبکه، در خصوص نحوه ی اجرای برنامه و اهداف و چگونگی نیل به سوی هدف کلی برنامه مواردی مطرح کرد.

  هم چنین کارشناس برنامه در شهرداری نسبت به ارائه عملکرد شهرداری در راستای برنامع جامع ایمن اقدام نمود و در انتها مسئولین ادارات نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کردند و اهم مصوبات این برنامه توجه بیش از پیش به مقوله حوادث ترافیکی – ساختمان و حوادث شغلی بوده است.

  انتهای پیام/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها