دیمه نیوز
امروز جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
  • کد خبر : 73455
  • تعداد نظرات : ۰ نظر
  • تاریخ انتشار خبر : ۱۵ مهر, ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۷
  •   

    تأکید بر نقش موثر دامپزشکی در ارتقای سلامت و بهداشت عمومی

    فرماندار شهرستان فیروزکوه به همراه فرماندهی نیروی انتظامی و تنی چند از کارشناسان به مناسبت روز دامپزشکی با حضور در شبکه دامپزشکی شهرستان با رئیس و کارکنان این مجموعه دیدار کرد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، مهدی یوسفی جمارانی، فرماندار شهرستان فیروزکوه، ه همراه فرماندهی نیروی انتظامی و تنی چند از کارشناسان به مناسبت روز […]


    فرماندار شهرستان فیروزکوه به همراه فرماندهی نیروی انتظامی و تنی چند از کارشناسان به مناسبت روز دامپزشکی با حضور در شبکه دامپزشکی شهرستان با رئیس و کارکنان این مجموعه دیدار کرد.


    به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، مهدی یوسفی جمارانی، فرماندار شهرستان فیروزکوه، ه همراه فرماندهی نیروی انتظامی و تنی چند از کارشناسان به مناسبت روز دامپزشکی با حضور در شبکه دامپزشکی شهرستان با رئیس و کارکنان این مجموعه دیدار کرد؛ وی در این دیدار ضمن تبریک روز دامپزشکی گفت: شبکه دامپزشکی نقش مهمی در ایجاد غذای سالم در جامعه دارد.

    فرماندار فیروزکوه هم چنین افزود: کارکنان دامپزشکی پیش قراولان مبارزه با بیماری های مشترک انسان و حیوان هستند و نقش ارزنده ای در سلامت جامعه دارند.

    یوسفی جمارانی خاطر نشان کرد: بدون شک بنیان نهادن چهاردهم مهر ماه به عنوان روز دامپزشکی نشانه اهمیت و ضرورت تجلیل از مجموعه شبکه دامپزشکی و تأکیدی بر نقش موثر، مستمر و حساس آن در ارتقای سلامت و بهداشت عمومی است.

    شایان خواه، رئیس دامپزشکی فیروزکوه، نیز در ابتدای این دیدار ضمن تشکر از حمایت های فرماندار شهرستان فیروزکوه از بخش دامپزشکی، ضمن تبیین نقش و اهمیت دامپزشکی در جامعه و سلامت مردم گزارش اهم فعالیت های یک ساله دامپزشکی شهرستان فیروزکوه را ارائه نمود.

    انتهای پیام/


    لینک کوتاه :    برچسب ها :

  • دسته‌ها