دیمه نیوز
امروز شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 73455
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۵ مهر, ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۷
 •   

  تأکید بر نقش موثر دامپزشکی در ارتقای سلامت و بهداشت عمومی

  فرماندار شهرستان فیروزکوه به همراه فرماندهی نیروی انتظامی و تنی چند از کارشناسان به مناسبت روز دامپزشکی با حضور در شبکه دامپزشکی شهرستان با رئیس و کارکنان این مجموعه دیدار کرد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، مهدی یوسفی جمارانی، فرماندار شهرستان فیروزکوه، ه همراه فرماندهی نیروی انتظامی و تنی چند از کارشناسان به مناسبت روز […]


  فرماندار شهرستان فیروزکوه به همراه فرماندهی نیروی انتظامی و تنی چند از کارشناسان به مناسبت روز دامپزشکی با حضور در شبکه دامپزشکی شهرستان با رئیس و کارکنان این مجموعه دیدار کرد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، مهدی یوسفی جمارانی، فرماندار شهرستان فیروزکوه، ه همراه فرماندهی نیروی انتظامی و تنی چند از کارشناسان به مناسبت روز دامپزشکی با حضور در شبکه دامپزشکی شهرستان با رئیس و کارکنان این مجموعه دیدار کرد؛ وی در این دیدار ضمن تبریک روز دامپزشکی گفت: شبکه دامپزشکی نقش مهمی در ایجاد غذای سالم در جامعه دارد.

  فرماندار فیروزکوه هم چنین افزود: کارکنان دامپزشکی پیش قراولان مبارزه با بیماری های مشترک انسان و حیوان هستند و نقش ارزنده ای در سلامت جامعه دارند.

  یوسفی جمارانی خاطر نشان کرد: بدون شک بنیان نهادن چهاردهم مهر ماه به عنوان روز دامپزشکی نشانه اهمیت و ضرورت تجلیل از مجموعه شبکه دامپزشکی و تأکیدی بر نقش موثر، مستمر و حساس آن در ارتقای سلامت و بهداشت عمومی است.

  شایان خواه، رئیس دامپزشکی فیروزکوه، نیز در ابتدای این دیدار ضمن تشکر از حمایت های فرماندار شهرستان فیروزکوه از بخش دامپزشکی، ضمن تبیین نقش و اهمیت دامپزشکی در جامعه و سلامت مردم گزارش اهم فعالیت های یک ساله دامپزشکی شهرستان فیروزکوه را ارائه نمود.

  انتهای پیام/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها