دیمه نیوز
امروز یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 72677
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳ مهر, ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۲
 •   

  حاشیه ای بر مراسم تشییع پیکر شهدای حادثه تروریستی اهواز/ کودک ۴ ساله اهوازی اشک یک ملت را درآورد + تصاویر

  از همه داغدارتر، پدر طاها اقدامی کودک خردسال ۴ ساله اهوازی بود که با در دست داشتن تصاویر به خون آلوده شده فرزند خود، نظر همگان را جلب کرده بود. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز ،مراسم تشییع باشکوه شهدای حمله تروریستی روز سی و یکم شهریور ماه اهواز با حضور جمع کثیری از مردم غیور […]


  از همه داغدارتر، پدر طاها اقدامی کودک خردسال ۴ ساله اهوازی بود که با در دست داشتن تصاویر به خون آلوده شده فرزند خود، نظر همگان را جلب کرده بود.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز ،مراسم تشییع باشکوه شهدای حمله تروریستی روز سی و یکم شهریور ماه اهواز با حضور جمع کثیری از مردم غیور و مسئولان در شهر اهواز برگزار شد و خانواده های داغدار فرزندان برومند خود از زن و کودک تا پاسدار و ارتشی و بسیجی را به خاک سپردند.

   

   

  در این مراسم اما از همه داغدارتر، پدر طاها اقدامی کودک خردسال ۴ ساله اهوازی بود که با در دست داشتن تصاویر به خون آلوده شده فرزند خود، نظر همگان را جلب کرده بود.

   

   

  یکی از صحنه های دلخراش مراسم امروز پیراهن مشکی طاها اقدامی کودک ۴ ساله اهوازی بود که در دستان پدر قرار داشت و آن را برای ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان به تن می کرد.

   

   

  یکی از تصاویر دیدنی دیگر از این مراسم، تصاویر طاها اقدامی در دستان کودکان اهوازی بود. اسم این کودک اهوازی طاها است و امروز برای تشییع طاها اقدامی شهید ۴ ساله آمده بود…

   

   

  ملت ایران اما بار دیگر در مراسم تشییع پیکر شهدای اهواز وحدت خود را به دشمان نشان دادند. تصویر زیر وحدت اقوام در حاشیه تشییع شهدای حادثه تروریستی اهواز را نشان می دهد.

   

   

  در این مراسم اما سردار سلامی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: ما قول می‌دهیم که واکنش‌مان به این حادثه پشیمان کننده، نابودگر و ویرانگر باشد و هرگز هیچکس نخواهد توانست بر کودکان ما در این زمین بتازد و این ماجرا خاتمه نخواهد یافت و به همه هشدار می‌دهیم که ما انتقام خواهیم گرفت.

   

  مادر شهید یونس پورجلو نیز برای استقبال از پیکر شهید لباس فرم پسرش رو پوشید تا نشانی دیگر بر ایستادگی مادران و زنان این مرز و بوم باشد.

   

  منبع :شبکه اطلاع رسانی راه دانا


  لینک کوتاه :  برچسب ها :