دیمه نیوز
امروز سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 73537
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۹ مهر, ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۶
 •   

  داریوش ارجمند جنجال‌آفرین شد؛ از انتقاد به «هزارپا» تا فروش خانه برای خرید دلار

  داریوش ارجمند در برنامه فرمول یک حضور یافت و با اشاره به مباحثی هم‌چون ژن خوب، فروش خانه و خرید دلار توسط یک معلم و احتکار مردم جنجال‌آفرین شد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز ،داریوش ارجمند که  میهمان برنامه «فرمول یک» شبکه یک سیما با اجرای سیدعلی ضیا بود، پس از اعتراض به برخی از […]


  داریوش ارجمند در برنامه فرمول یک حضور یافت و با اشاره به مباحثی هم‌چون ژن خوب، فروش خانه و خرید دلار توسط یک معلم و احتکار مردم جنجال‌آفرین شد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز ،داریوش ارجمند که  میهمان برنامه «فرمول یک» شبکه یک سیما با اجرای سیدعلی ضیا بود، پس از اعتراض به برخی از مردم بابت عدم مراعات وضع فعلی کشور، روایت معلمی را بیان کرد که خانه‌اش را فروخته تا دلار بخرد و اکنون گریه می‌کند.

  این هنرمند کشورمان که این روزها در حال فیلمبرداری سریال «ستایش۳» است، در پاسخ به سوال مجری مبنی بر وضعیت حال و روز فعلی سینمای ایران اظهار داشت: من با فدا کردن کیفیت برای کمیت موافق نیستم. دنیای ما امروز دنیای کمیت است. هر کسی که ماشین بزرگ‌تر، ویلای وسیع‌تر، پول و املاک بیشتری دارد محترم‌تر است و این قانون در تمام دنیا برقرار می‌باشد.

  وی بر همین اساس ادامه داد: چرا ترامپ این‌قدر پارس می‌کند؟ برای اینکه پولدار است. دنیای ما دنیای کمیت‌هاست. متاسفانه در سرزمین ما که فرهنگ کیفیتی داریم، برخی احساس می‌کنند که اگر فیلمشان یک میلیارد فروخت، پس پرمخاطب و خوب است. این فرهنگ طوری جا افتاده است. من با فروش فیلم‌ها مخالف نیستم بلکه با فروش وجدان و اخلاق موافقم.

   

  *انتقاد تند از عدم رعایت اخلاق در فیلم سینمایی «هزارپا»

   

  ارجمند هم‌چنین در انتقاد از فیلم پرفروش «هزارپا» عنوان کرد: اینکه یک صحنه نامتعارف در جامعه را روی پرده عظیم سینما بیاوریم و از نقطه ضعف مخاطب استفاده کنیم، برخلاف اخلاق‌مداری است. اینکه من به یک خانم بگویم دستت را در جیب من کن و کلید را دربیاور کار غیراخلاقی است. خانواده‌هایی را دیده‌ام که وسط فیلم سالن سینما را به نشانه اعتراض ترک کردند.

   

  انتقاد داریوش ارجمند از فیلم هزارپا

  فیلم هزارپا

   

  *حقوق داریوش ارجمند چه‌قدر است؟

   

  این بازیگر بیان داشت: این فیلم ۴۰ میلیارد تومان فروخته و من کاری نمی‌توانم بکنم اما به هر فیلمی که بخواهد فرهنگ کشورم را به سخره بگیرد، انتقاد می‌کنم. حقوق من یک میلیون و ۵۰۰ تومان است.

   

  وی در ادامه اظهاراتش به ژن خوب و انتقاد از محتکران اقتصادی نیز اشاره کرد

  منبع :تهران نیوز


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها