دیمه نیوز
امروز شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 73574
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۸ مهر, ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۸
 •   

  غرب زده هایی که برای روشنایی خزانه های سکه و طلای خود محتاج شمع امریکایی اند

  خطاب به این اجنبی زده ها باید گفت تاریخ انقلاب اسلامی نشان داده است آدمهای بی‌روحیه، مردّد، ترسو، فرصت‌طلب و خودکم‌بینی همچون شما در این میدان جهاد اقتصادی هیچ هنری نمی توانند نشان دهند. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، تعریف خیانت به زبان ساده: «‏‏ ‏‏ای غربزده ها! ای اجنبی زده ها! ای انسان های […]


  خطاب به این اجنبی زده ها باید گفت تاریخ انقلاب اسلامی نشان داده است آدمهای بی‌روحیه، مردّد، ترسو، فرصت‌طلب و خودکم‌بینی همچون شما در این میدان جهاد اقتصادی هیچ هنری نمی توانند نشان دهند.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، تعریف خیانت به زبان ساده: «‏‏ ‏‏ای غربزده ها! ای اجنبی زده ها! ای انسان های میان تهی! ای انسان های بی محتوا! به خود آیید همه چیز خودتان را غربی نکنید. ملاحظه کنید چیزهایی که در غرب است، چیزهای خوبی که در غرب است، ملاحظه کنید جمعیت حقوق بشر که در غرب است، ببینید چه اشخاصی هستند و چه مقاصدی دارند. اینها حقوق بشر را می خواهند ملاحظه کنند، یا حقوق ابرقدرتها را؟ اینها دنبال ابرقدرتها هستند و حقوق ابرقدرتها را        می خواهند تأمین کنند (صحیفه امام، ج ۸، ص: ۵۶)».

  «‏‏ ‏‏ما می توانیم خودمان را اداره کنیم؛ و بهتر هم می توانیم. شما خیال نکنید که در غرب خبری هست. در آنجا خبری نیست (صحیفه امام، ج ۸، ص:۸۰ ).»‏

  این جملات تنها قطره ای از بیانات بزرگ مرد مبارزه با استعمار غربی و شرقی است که در سراسر جهان او را به عنوان بنیان گذار انقلاب اسلامی می شناسند. خمینی عزیز که به حق باید او را اول الگوی مبارزین جهان دانست؛ در ابتدای مسیر مبارزه ی خود در برابر الحاق به یک پیمان بین المللی ایستاد. پیمانی که حقوق قضاوت کنسولی و حقوق برون مرزی را به کشور آمریکا در قلمرو حاکمیت ملی ایران اعطا می‌کرد. او در برابر کاپیتولاسیون ایستاد و این ننگ را از سر ملت رنج کشیده ایران برداشت. ننگ و ذلتی که کشور هایی چون ژاپن و کره جنوبی سال های سال آن را با تمام وجود حس کردند و تنها در برابر آن سرباز آمریکایی که به زن و دختر جوانشان تعرض می کرد سر تعظیم فرود آوردند؛ چراکه سیاست مدارانشان انسان هایی بودند که خواب هر شبشان نوازش دستی بود که رئیس جمهور فلان کشور اروپایی بر سر سگ و گربه اش میکشید. و ای کاش جای آن سگ دست نوازشی بر سر آن غربزده هایی میکشید که این روز ها بوی تعفنشان موجبات رنجش خاطر ملت عزیزمان را فراهم کرده است. همان غرب زده هایی که برای روشنایی خزانه های سکه و طلایشان به شمع آمریکایی محتاج اند که شاید با این نوازش ها کمی دست از خیانت علیه ایران غیور بردارند.

  «آن روشنفکرنمای راحت‌طلب و ریاکار و منافق که اساساً دشمنی آمریکا را انکار میکند و این دشمنی را نمیفهمد و نسخه‌ی تسلیم در مقابل آمریکا را برای ملّت و دولت مینویسد، مرد این میدان نیست؛ اگر عامل دشمن نباشد، حدّاقل مردِ میدانِ مهمّ پیشرفت کشور نیست. بنابراین گام اوّل، احساس حضور دشمن و وجود دشمن است. تا انسان نداند که دشمن در مقابل او است، برای خود حِرز و حفاظ و سنگر به وجود نمی‌آورد و سلاح لازم را در دست نمیگیرد. (بیانات رهبر معظم انقلاب در تاریخ ۱۳۹۷/۰۷/۱۲)».

  ملت ایران باید بداند که بواسطه قدرت رسانه ای تَکراری گویانِ غرب زده امروزه به دامی افتاده است که تنها راه گذر از آن مقاومت و ایستادگی است. همان غربزده هایی که این آوار را بر سر ما فرود آوردند، امروزه به انحاء مختلف در پی ناامیدی مردم ایران و فراهم آمدن دامی جدید هستند. اما همانطور که مقام معظم رهبری در دیدار اخیرشان متذکر شدند این کوته فکران هنوز حتی وجود دشمن را هم حس نکرده اند چرا که کمال خود را در بردگی دشمنی میدانند که قرار است با قرار دادها و معاهده هایی مثل برجام و CFT راه هدایت را برایشان نور افشانی کند.

  خطاب به این اجنبی زده ها باید گفت تاریخ انقلاب اسلامی نشان داده است آدم های بی‌روحیه، مردّد، ترسو، فرصت‌طلب و خودکم‌بینی همچون شما در این میدان جهاد اقتصادی هیچ هنری نمیتوانند نشان دهند. البته اگر مانع برای جوانان انقلابی درست نکنید!!! درواقع نه تنها هیچ‌ کاری نمیتوانید بکنید، بلکه گاهی مانع هم در مقابل انقلابیون به وجود می‌آورید؛ شما همواره از پیشرفت مأیوس بوده اید، و امروزه با قدرت رسانه ای تان دیگران را هم مأیوس میکنید؛ شما تنبلید و در انتظار لقمه ای نشسته اید که دولت های غربی به دروغ به امثال ظریف ها وعده داده اند که در دهانتان قرار دهند، و امروزه به کمک دولت بازنشسته ای که بر سرکار آورده اید دیگران را هم وادار به تنبلی میکنید. قرآن کریم درباره‌ی گروهی از افرادی که در آن دوران می زیستند، این‌گونه میفرماید: لَو خَرَجوا فیکـُم ما زادوکُم اِلّاخَبالًا وَ لَاَوضَعوا خِلالَکُم‌؛ یعنی اینها اگر به میدان جهاد هم با شما بیایند، شما را به فساد میکشانند؛ یعنی حتّی اگر همراه با جوانان انقلابی ایران پا به عرصه جهاد بگذارید، در میان آن ها اختلال ایجاد خواهید کرد؛ شما همان خائنینی هستید که هم نوا با دشمن میخواهید ملّت ایران را به این نتیجه برسانید که به بن‌بست رسیده است و دیگر راه‌حلی وجود ندارد مگر پناه بردن به سراب هایی همچون برجام، FATF و CFT و … .

  اما بدانید اگر قرار است خزانه و مسیری به منظور چپاول بیت المال روشن شود تنها باید با دست مردان و زنان غیرت مند ایرانی انجام گیرد… . در پایان مجددا باید کلام رهبر انقلاب را به شما گوشزد کرد که «این ملّت و این نسل جدید و جوان تصمیم گرفته است که دیگر تحقیر نشود، تصمیم گرفته است دنباله‌رو قدرتهای بیگانه و دشمن نشود، تصمیم گرفته است که ایران عزیز را به اوج افتخار و عزّت برساند و این توانایی را دارد؛ هم تصمیم دارد، هم عزم راسخ دارد، هم توانایی دارد و ان‌شاء‌الله به اینجا خواهد رسید (۱۳۹۷/۰۷/۱۲)».

  مصطفی.م

  انتهای پیام/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها