دیمه نیوز
امروز جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 74867
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۹ آبان, ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۲
 •   

  ارائه گزارش عملکرد شورای اسلامی روستای دهین به بخشدار مرکزی فیروزکوه

  اعضای شورای اسلامی روستای دهین روز ۹ آبان ماه جاری با حضور در بخشداری مرکزی به سید روح الله حسینی، بخشدار جدید بخش مرکزی، تبریک و تهنیت گفتند و هم چنین به ارائه گزارشی از عملکرد نیمه اول سال ۹۷ پرداختند.   به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، اعضای شورای اسلامی روستای دهین روز ۹ آبان ماه […]


  اعضای شورای اسلامی روستای دهین روز ۹ آبان ماه جاری با حضور در بخشداری مرکزی به سید روح الله حسینی، بخشدار جدید بخش مرکزی، تبریک و تهنیت گفتند و هم چنین به ارائه گزارشی از عملکرد نیمه اول سال ۹۷ پرداختند.


   

  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، اعضای شورای اسلامی روستای دهین روز ۹ آبان ماه جاری با حضور در بخشداری مرکزی به سید روح الله حسینی، بخشدار جدید بخش مرکزی، تبریک و تهنیت گفتند و هم چنین به ارائه گزارشی از عملکرد نیمه اول سال ۹۷ پرداختند.

  منوچهر نیک پناه یکی از اعضای شورای اسلامی دهین ضمن ابراز خوشحالی به جهت انتصاب فردی بومی منطقه و آشنا به تمامی امور، به برخی از مشکلات و خواسته ها اعم از آبیاری تحت فشار و مشکلات دیگر اشاره کرد و گزارشی از عملکرد نیمه اول سال ۹۷ ارائه داد.

  سید روح الله حسینی، بخشدار مرکزی فیروزکوه، ضمن قدردانی از تلاش بی وقفه اعضای شورای اسلامی دهین که بدون هیچ چشم داشتی و با خلوص نیت در این راه قدم بر می دارند اظهار داشت: انشالله با نیروی بیشتر و به کمک خداوند متعال زمان باقی مانده را ادامه خواهید داد و خدمات ارزنده تان هم چنان جاری و برقرار باشد.

  انتهای پیام/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها