دیمه نیوز
امروز شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 76243
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۹ آبان, ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۶
 •   

  بررسی آنتن دهی و پوشش تلفن همراه در سطح شهرستان فیروزکوه

  جلسه بررسی پوشش تلفن همراه در شهرستان فیروزکوه به ریاست معاونت برنامه ریزی، اداری و مالی فرمانداری برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، جلسه بررسی پوشش تلفن همراه در شهرستان فیروزکوه به ریاست ارجمندی، معاونت برنامه ریزی، اداری و مالی فرمانداری و با حضور روح الله حسینی، بخشدار مرکزی و مسئولان ذیربط، در محل […]


  جلسه بررسی پوشش تلفن همراه در شهرستان فیروزکوه به ریاست معاونت برنامه ریزی، اداری و مالی فرمانداری برگزار شد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، جلسه بررسی پوشش تلفن همراه در شهرستان فیروزکوه به ریاست ارجمندی، معاونت برنامه ریزی، اداری و مالی فرمانداری و با حضور روح الله حسینی، بخشدار مرکزی و مسئولان ذیربط، در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

  در این جلسه ارجمندی، معاونت برنامه ریزی، اداری و مالی فرمانداری، بیان داشت: اپراتورهای تلفن همراه در بیشتر جاده های فیروزکوه و مناطق روستایی و شهری آنتن دهی دارند که تلاش داریم با همکاری دستگاه های مرتبط نواقص را در برخی از روستاهای شهرستان برطرف کنیم و این پوشش دهی را به ۱۰۰ درصد برسانیم.

  در این جلسه در خصوص رفع موانع، مسائل و مشکلات و بررسی آنتن دهی و پوشش تلفن همراه در سطح شهرستان فیروزکوه بحث و تبادل نظر شد و تصمیماتی در این خصوص اتخاذ گردید.

  انتهای پیام/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها