دیمه نیوز
امروز دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 75899
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۳ آبان, ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۴
 •   

  بررسی حفاظت از کتیبه تنگه واشی در شورای مشورتی جوانان

  جلسه هیأت رئیسه شورای مشورتی جوانان فیروزکوه به ریاست مهدی یوسفی جمارانی، فرماندار شهرستان فیروزکوه، برگزار شد.   به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، جلسه هیأت رئیسه شورای مشورتی جوانان شهرستان فیروزکوه به ریاست مهدی یوسفی جمارانی، فرماندار شهرستان فیروزکوه و با حضور قاسم میرزایی نیکو، نماینده مجلس شورای اسلامی، کاظم شادمهر، رئیس اداره ورزش و […]


  جلسه هیأت رئیسه شورای مشورتی جوانان فیروزکوه به ریاست مهدی یوسفی جمارانی، فرماندار شهرستان فیروزکوه، برگزار شد.


   

  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، جلسه هیأت رئیسه شورای مشورتی جوانان شهرستان فیروزکوه به ریاست مهدی یوسفی جمارانی، فرماندار شهرستان فیروزکوه و با حضور قاسم میرزایی نیکو، نماینده مجلس شورای اسلامی، کاظم شادمهر، رئیس اداره ورزش و جوانان، حمزه امرایی، معاونت سیاسی، انتظامی و اجتماعی فرمانداری و دبیران کارگروه های تخصصی شورای مشورتی جوانان شهرستان در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

  مهدی یوسفی جمارانی، فرماندار شهرستان فیروزکوه، با اشاره به جلسات شورای مشورتی جوانان تصریح کرد: جوانان افتخار آفرین و یا نخبه شهرستان در زمینه های مختلف شناسایی شده و زیر مجموعه ۱۰ کارگروه با موضوعات متفاوت به اختیار خود عضو می شوند و از میان اعضا یک نفر به عنوان دبیر کارگروه انتخاب و در جلسات شورای مشورتی شرکت می کند.

  وی ادامه داد: در جلسات شورای مشورتی که با حضور دبیران کارگروه ها و مسئولان مربوطه برگزار می شود، هدف انتقال نظرات و پیشنهادات اعضای کارگروه های متفاوت است که پس از بررسی و مشورت در جلسات خود، توسط دبیر کارگروه در این جمع مورد بحث و گفت و گو قرار گرفته و سپس در کمیته های اداری شهرستان در حضور روسای ادارات و مسئولان محلی مطرح می شود.

  فرماندار فیروزکوه هم چنین تأکید کرد: صرفاً بازگو کردن مسائل نمی تواند راهگشا باشد و باید در طرح مشکلات، به ارائه راهکارهای عملیاتی نیز توجه کرد؛ پیشنهادات مطرح شده باید طی مطالعه و بررسی به تایید کارگروه ها برسند تا پس از طرح در کمیته های اداری امکان دفاع از پیشنهاد و تصویب و اجرایی شدن آن توسط ادارات شهرستان ممکن باشد.

  در این جلسه موضوعاتی از قبیل حفاظت از کتیبه تنگه واشی، جمع آوری زباله های محیط زیست، اطلاع رسانی درباره جاذبه های گردشگری شهرستان فیروزکوه، فرهنگ سازی در زمینه جذب گردشگران و … مورد بررسی قرار گرفت.

  انتهای پیام/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها