دیمه نیوز
امروز یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 75198
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۴ آبان, ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۸
 •   

  توزیع ۶ هزار جلد قرآن کریم در مساجد فیروزکوه

  سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فیروزکوه از توزیع ۶ هزار جلد قرآن کریم و کتاب ارتباط با خدا در مساجد شهرستان فیروزکوه خبر داد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و با همکاری انتشارات دانش یاران بیش از ۶ هزار جلد قرآن کریم و کتاب ارتباط با خدا […]


  سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فیروزکوه از توزیع ۶ هزار جلد قرآن کریم و کتاب ارتباط با خدا در مساجد شهرستان فیروزکوه خبر داد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و با همکاری انتشارات دانش یاران بیش از ۶ هزار جلد قرآن کریم و کتاب ارتباط با خدا بین مساجد شهرستان فیروزکوه توزیع شد.

  امیر اسماعیل پور روشن، سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فیروزکوه، هدف از توزیع کلام الله مجید را ترویج معارف قرآنی، توجه به محافل و مجالس قرآن کریم و ایجاد بستری مناسب برای گردآوری جوانان دانست و بیان داشت: طبق هماهنگی های بعمل آمده با انتشارات “دانش یاران” بیش از ۶ هزار جلد قرآن کریم و کتاب ارتباط با خدا بین مساجد فیروزکوه و روستاهای اطراف توزیع شد.

  وی با اشاره به اینکه شهرستان فیروزکوه بیش از ٨٠ مسجد دارد، تصریح کرد: کتاب های مذکور با هماهنگی هیات امناء مساجد در بین آنها توزیع و مساجدی که تاکنون موفق به دریافت کتاب ها نشده اند می توانند هر روز در ساعات اداری به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برای دریافت کتاب ها مراجعه نمایند.

  انتهای پیام/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • تقویم اخبار

  آبان ۱۳۹۸
  ش ی د س چ پ ج
      بهمن »
   12345678910111213141516171819202122232425262728293031