دیمه نیوز
امروز چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 75903
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۳ آبان, ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۸
 •   

  نقش محوری ثبت وقایع حیاتی در امور توسعه‌ ای شهرستان

  جلسه ثبت وقایع حیاتی شهرستان فیروزکوه به ریاست حمزه امرایی معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری برگزار شد.   به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، جلسه ثبت وقایع حیاتی شهرستان به ریاست حمزه امرایی، معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و با حضور مسئولان مربوطه در محل فرمانداری برگزار شد. حمزه امرایی، معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری، […]


  جلسه ثبت وقایع حیاتی شهرستان فیروزکوه به ریاست حمزه امرایی معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری برگزار شد.


   

  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، جلسه ثبت وقایع حیاتی شهرستان به ریاست حمزه امرایی، معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و با حضور مسئولان مربوطه در محل فرمانداری برگزار شد.

  حمزه امرایی، معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری، در این جلسه با تأکید بر نقش محوری ثبت به موقع وقایع حیاتی در امور توسعه‌ ای شهرستان، استخراج آمار دقیق و منظم وقایع مربوطه را رکن مهمی در دقت برنامه‌ریزی‌ها دانست و افزود: برای ثبت وقایع حیاتی باید فرهنگ سازی شده و لزوم مبادرت به این امر آن هم در کوتاه ترین زمان باید برای عموم مردم تبیین و آگاه سازی شود، چرا که ثبت به موقع وقایع حیاتی عامل رشد و شکوفایی هر کشور می تواند باشد.

  وی خاطر نشان کرد: اهمیت و جایگاه آمار و اطلاعات در برنامه ریزی و تدوین برنامه های توسعه اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی شهرستان بسیار مهم است.

  در ادامه جلسه به مباحثی در خصوص دستور جلسه پرداخته و مواردی نیز جهت اجرا مصوب شد.

  انتهای پیام/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها